Apleistame pastate Vilniuje rado senus „Mercedes-Benz“ limuzinus

Tyrinėjant apleistą pastatą atrasti du senus „Mercedes-Benz“ automobilius, kuriuos drąsiai būtų galima pastatyti į muziejų – svajonė ne vieno automobilių fano.

Vairuotojų portalas autobanas.lt gavo skaitytojo Alekso atsiųstą vaizdo medžiagą.

„Youtube“ radau vaizdelį, kur angliškai kalbantys jaunuoliai apleistame pastate rado S klasės Mersus. Įdomiausia tai, kad Mersai su lietuviškais (valstybiniais – red. past.) numeriais. Įdomu, kur stovi Mersai, nes iš dulkių sluoksnio ant jų, panašu, kad jie jau seniausiai nenaudojami“, – domėjosi Aleksas.

Radinys iš tiesų įspūdingas, tai du S klasės „Mercedes-Benz“ automobiliai – W116 ir W126 kėbulo. Sunku nesutikti, jog automobiliai tikrai nenaudojami ir tikrai taip – automobiliai su lietuviškos registracijos valstybiniais numeriais.

Tačiau tiesa tokia – pastatas galbūt ir atrodo apleistas, bet tikrai nėra nenaudojamas ir be šeimininko. Lygiai taip pat ir automobiliai.

Socialiniame tinkle „Youtube“ vaizdo medžiagą prieš keletą dienų įkėlė „shiey“ slapyvardžiu žinomas lietuvis.

Peržiūrėjus pilną įrašą galima atpažinti, jog apleisti pastatai yra Vilniuje. Tačiau jie nėra nenaudojami, o stovintys „mersedesai“ be šeimininko.

Vaizdo medžiagoje galima pamatyti, kaip viename iš automobilių ant galinės sėdynės mėtosi popieriaus lapas, ant kurio parašyta: „Mercedes-Benz S-500, savininkas J. Novickas“.

Klausimas, ar automobilio savininkas būtų labai patenkintas pamatęs, jog kažkas landžioja po jo automobilius, nors nieko blogo ir nepadaryta.

„Shiey“ garsėja tokiais ir panašiais vaizdo įrašais apleistuose pastatuose. Tiesa, tokiu elgesiu patenkinti būna ne visi, tame tarpe ir policija, kuri jaunuolių klaidžiojimą po pastatus laiko ne kuo kitu, kaip įsilaužimu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus