Daugiausia eismo įvykių antradienį įvyko dėl eismo dalyvių neatidumo

Liepos 10 dieną šalies keliuose įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 7 žmonės. Tarp sužeistųjų – 2 nepilnamečiai.

Vidurdienį Kaune, J. Lukšos ir Daumanto Lazūnų gatvių sankryžoje lengvojo automobilio vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio greitosios medicinos pagalbos automobilio ir su juo susidūrė, šio įvykio metu buvo sužeista lengvojo automobilio keleivė.

Popietę kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė nuo važiavusio sunkvežimio skriejusi detalė išdaužė kito sunkvežimio langą, kurio šukėmis susižalojo vairuotojas, šiam buvo nupjauta rankos piršto dalis. Įvykį sukėlęs krovininis automobilis nuvažiavo.

Apie 15 val. Vilniuje, Šeškinės gatvėje, pėsčiųjų perėjoje buvo partrenktas 60-metis vyras, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Beveik tuo pačiu metu Kaune, 16-metis jaunuolis, neturintis teisės vairuoti, nesuvaldė vairuojamo motociklo, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu buvo sužalotas kartu važiavęs 15-metis keleivis.

Darbo dienos pabaigoje Vilniuje, Vilniaus gatvėje, dviratis atsitrenkė į riedį, kuriuo važiavo 15-metė merginą. Dviratį vairavęs asmuo iš įvykio vietos išvažiavo, palikęs sužeistą merginą, kuri dėl sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

Vakare, apie 20.30 val., kelio „Via Baltica“ atkarpoje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, išvažiavime nuo Akademijos miestelio, jaunas vairuotojas, rikiuodamasis iš greitėjimo juostos į pagrindinį kelią, nepastebėjo pagrindiniu keliu važiavusio motociklo ir su juo susidūrė, motociklo vairuotojas buvo sužeistas.

Per praėjusią parą policijos pareigūnai užregistravo 34 eismo įvykius, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus automobilio vairuotojas, dar vieną – neblaivus dviratininkas. Antradienį šalies keliuose išaiškinti 27 neblaivūs vairuotojai, 16 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės.

Pareigūnai nustatė 36 asmenis, vairavusius neturint tam teisės, iš 6 asmenų teisė vairuoti anksčiau buvo atimta. Taip pat nustatyti 123 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, išaiškinti 43 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Policija reagavo į 90 piliečių pranešimų apie galimai neblaivius ir pavojingai vairuojančius asmenis, dešimtadalis šių pranešimų pasitvirtino.

Dėkojame kiekvienam eismo dalyviui, kuris savo drausmingu ir neabejingu elgesiu prisideda prie saugios aplinkos keliuose puoselėjimo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad liepos 10–19 dienomis šalies keliuose policijos pareigūnai sustiprintą dėmesį skirs pėsčiųjų, dviračių vairuotojų ir kitų, labiau pažeidžiamų eismo dalyvių saugumui.

Komentuoti

Skaityti komentarus