Įspėjimų neišgirdo: teoriją laikė su video kamera, sekantis šansas – tik po metų

Egzaminų metu padaugėjus sukčiavimo atvejų „Regitra“ įvedė naujovė – pagavus nesąžiningai besielgiantį asmenį, jam pakartotinai registruotis į egzaminą bus leidžiama tik po metų. Tačiau šios žinutės, panašu, neišgirdo būsimi vairuotojai.

Šį savaitgalį prigautas dar vienas teorijos egzamine sukčiavęs asmuo.

„Šįkart Tauragėje, su paslėpta video kamera. Jis į teorijos egzaminą vėl registruotis galės tik po metų“, – teigė „Regitra“ atstovai.

Nauja tvarka įsigaliojo nuo spalio 1 dienos.

Šis ribojimas bus taikomas tiems asmenims, kurie egzaminų klasėje naudojosi literatūra, akiniais, neskirtais regėjimo korekcijai, fotoaparatais, mobiliojo ryšio bei kitomis informacijos priėmimo ir perdavimo priemonėmis, išskyrus tuos atvejus, kai tai būtina dėl medicininių priežasčių, pavyzdžiui, klausos aparatai.

Taip pat ir tuomet, kai jie kalbėjosi su kitais asmenimis ar, darbuotojui paprašius, atsisakė parodyti, ar neturi egzamino metu draudžiamų naudoti informacijos priėmimo ir perdavimo priemonių.

„Tokių atvejų, kai įtariame, jog žmogus bando nesąžiningai išlaikyti egzaminą, per mėnesį apytiksliai būna 1-2. Dažniausiai bandoma pasinaudoti filmavimo bei garso perdavimo įranga.

Pasitaiko ir bandymų išlaikyti egzaminą už kitą asmenį. Iki šiol tokius atvejus perduodavome policijai.

Tai darysime ir toliau, tik, mūsų nuomone, papildomi ribojimai dar labiau paskatins žmones savęs paklausti: ar tokia rizika tikrai to verta?“, – sako „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus