Ketvirtadienį įvykiuose su dviračiais sužeisti du nepilnamečiai

Ketvirtadienį, liepos 12 dieną, šalies keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 5 žmonės. Eismo įvykiuose sužeisti du nepilnamečiai, vienas vaikas nukentėjo susidūrus dviems dviračiams, dar vieno įvykio metu dviratis užvažiavo ant mažamatės pėsčiosios.

Pareigūnai užregistravo 39 eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 4 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per parą įvyko 5 susidūrimai su laukiniais gyvūnais, laimei, šių įvykių metu žmonės sužeisti nebuvo.

Policijos pareigūnai per parą išaiškino 21 neblaivų vairuotoją, 22 teisės vairuoti neturinčius vairuotojus, 33 neblaivius dviračių vairuotojus.

Popietę, apie 13.30 val., Biržų rajone, netoli Nemunėlio Radviliškio miestelio, neblaivus 64 metų vyras nesuvaldė vairuojamo mopedo, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Sužalojimų vairuotojas, ir kartu važiavusi taip pat neblaivi 47 metų keleivė, išvengė. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras buvo uždarytas į areštinę, jam nustatytas 2,19 prom. girtumas.

15.30 val. Šiauliuose, Statybininkų g., pilietiškas praeivis neleido važiuoti neblaiviam 68 metų vairuotojui. Atvykę pareigūnai vyrui nustatė 2,16 prom. girtumą. Siekdamas išvengti atsakomybės, neblaivus vairuotojas pareigūnams bandė duoti kyšį, tačiau buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Darbo dienos pabaigoje, Jonavoje, išvažiuojantis iš stovėjimo stovėjimo aikštelės automobilis susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu, kuris atsitrenkė į kitus du aikštelėje stovinčius automobilius. Įvykio metu buvo sužeista ir ligoninėje gydoma eismo įvykį sukėlusio automobilio vairuotoja.

Kiek vėliau policija gavo pranešimą apie Radviliškyje pastebėtą galimai neblaivų vairuotoją. Pareigūnams sustabdžius nurodytą automobilį, paaiškėjo, kad 33 metų vairuotojas neturi teisės vairuoti ir yra visiškai girtas, jam nustatytas sunkus, 3,34 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Vakare, apie 19.30 val., Vilniuje, Savanorių pr., dviračiu važiavęs berniukas kliudė ir nesunkiai sužalojo 3 metų mergytę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

Beveik tuo pačiu metu, Kaune, Baltų prospekte galimai neblaivi 58 metų moteris nuokalnėje nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą bei tilto betono konstrukciją, kuriuos nulaužė. Įvykio metu susižeidė pati vairuotoja.

Vėlai vakare Vilniuje į ligoninę buvo pristatytas 16-metis, kuris susižalojo važiuodamas dviračiu ir susidūrus su kitu dviračiu. Paauglys gydomas ambulatoriškai.

Policijos pareigūnai primena, kad už saugų vaikų dalyvavimą eisme yra atsakingi suaugusieji. Prašome, pasikartokite kartu su vaikais Kelių eismo taisyklių reikalavimus, atkreipkite dėmesį į saugų vaikų dalyvavimą eisme, ypač važiuojant paspirtukais, riedžiais, dviračiais ir pan. Kelyje kiekvienas turi jaustis saugus.

Komentuoti

Skaityti komentarus