Ketvirtadienį susidūrimo metu žuvo vairuotojas, įvykiuose sužeisti 8 žmonės

Pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, rugsėjo 13 d., keliuose įvyko 7 eismo įvykiai, vieno įvykio metu žuvo žmogus, 77 metų vairuotojas, sužeisti 8 žmonės. Per parą įvyko 46 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo. Tarp šių įvykių – 6 susidūrimai su laukiniai gyvūnais.

Ryte, 6.54 val., Plungės r., Vieštovėnų k., kelyje Plungė–Vėžaičiai, 21 metų vaikinas, vairuodamas automobilį „Audi A3“, buvo neatidus, nesilaikė saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į priekyje važiavusį ir į kairę sukantį traktorių „Belarus 1025.3“ su cisterna, vairuojamą 60-mečio vairuotojo. Lengvasis automobilis po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio, traktoriumi tempiama cisterna, kurioje buvo vežamas vanduo, apvirto. Įvykio metu buvo sužeistas automobilio „Audi A3“ vairuotojas, vaikinas gydomas ambulatoriškai.

11.00 val. Kauno m., Taikos pr., automobilis „Audi A3“, vairuojamas 50 m. vyro, sukdamas į kairę, nedavė kelio ir susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu „Opel Zafira“, vairuojamu 42 m. moters. Nuo smūgio pastarasis automobilis nuvažiavo nuo kelio ir kliudė gatvės apšvietimo stulpą, automobilio vairuotojo susižeidė ir suteikus medikų pagalbą gydoma ambulatoriškai.

18.08 val., Alytaus r., kelyje Alytus–Simnas–Kalvarija, 34 m. vyras, vairuodamas motociklą „Suzuki GT“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, lenkdamas priekyje važiavusį krovininį automobilį, nepraleido priešpriešine eismo juosta važiavusio automobilio „VW Caddy“, vairuojamo 61 m. vyro, ir su juo susidūrė. Po susidūrimo lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio, o motociklas apvirto. Įvykio metu susižeidė abu vairuotojai, jie gydomi ambulatoriškai.

18.45 val., Panevėžio r., kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys, automobilis ,,Ford Tranzit“, vairuojamas 23 m. vaikino, sukdamas į kairę nepraleido ir susidūrė su priešpriešine eismo juosta važiavusiu automobiliu ,,VW Transporter“, vairuojamu 77 m. vyro, kuris žuvo vietoje. Automobilį „Ford Transit“ vairuotojas gydomas ambulatoriškai, kartu važiavęs 42 m. keleivis nenukentėjo.

20.51 val. Biržų r., kelyje Biržai–Raubonys, 23 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „Opel Astra“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio kuris nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilyje „Opel Astra“ važiavęs 26 m. keleivis, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninę, pats vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad viena iš pagrindinių eismo įvykių priežasčių – važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymas.

Primename, kad sukdamas į kairę (apsisukdamas) ne sankryžoje, vairuotojas privalo duoti kelią priešinga kryptimi tiesiai važiuojančioms transporto priemonėms.

Prieš pradedamas lenkti, vairuotojas privalo įsitikinti, kad nė vienas iš važiuojančių paskui jį vairuotojų nepradėjo jo lenkti, o priekyje ta pačia eismo juosta važiuojančios transporto priemonės vairuotojas nerodo kairiojo posūkio signalo.

Vairuodami, venkite nuo veiksmų, nesusijusių su vairavimu, keliuose saugokite save ir kius.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus