Neblaivios senjorės nuotykiai: atvykusi į parduotuvę alaus, kelis kartus plojosi į „Volvo“

Gargždų močiutės šėlsta, praneša „Reidas TV“ komanda. 81-erių metų automobilio „Opel Vectra“ vairuotoja, prie Gargždų „Maxima’os“, du kartus atbula ir atsivėdėjusi plojo į stovintį automobilį „Volvo“.

Apvažiavo ratą ir sustojo pažiūrėti, kas bus!

O buvo tas, kad atvažiavo policija ir močiutei, gimusiai 1937 metais, nustatė vidutinį girtumo laipsnį – 1,81 prom.

Reidas TV

Močiutė, aišku, atleido policijos pareigūnus iš darbo, tačiau, kai šie, veždami močiutę į komisariatą, sustojo degalinėje, idant jai vandens nupirktų, nes ją kamavo burnos džiuvimas, tai atlėgo močiutė. Sakė, geri vaikai tie policininkai. Labai geri!

Močiutė Tamara į parduotuvę atvažiavo nusipirkti dar poros plastikų alaus, o ir šiaip, sakė, kad išgėrus geriau sekasi vairuoti!

Reidas TV

Policijos suvestinėje pranešama:

2018-08-08 apie 19:23 Gargžduose, Klaipėdos rajone, aikštelėje prie prekybos centro, susidūrė automobilis „Volvo“, vairuojamas 1955 m. gimusio vyro ir automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas 1937 m. gimusios moters.

„Volvo“ vairuotojas nurodė, kad jam stovint ir laukiant kol kitas automobilis prisiparkuos, „Opel Vectra“ vairuotoja važiuodama atbulomis kelis kartus trenkėsi į „Volvo“ automobilio priekį, nesustojo, nuvažiavo tolyn ir pastatė automobilį stovėjimo vietoje.

Reidas TV

Patikrinus „Opel“ vairuotoją alkoholio matuokliu, 1937 m. gimusiai vairuotojai nustatytas 1,81 prom. girtumo laipsnis.

Reidas TV

Moteris nuvežta į Klaipėdos universitetinę ligoninę bendrai būklei patikrinti ir kraujo mėginio paėmimui, ji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Komentuoti

Skaityti komentarus