„Neišėmė“ posūkio – persekiojant bėglius apsivertė naujuoju policijos automobiliu

Sudaužytas dar vienas policijos komisariatas ant ratų, kuomet policijos pareigūnai persekiojo įtartinus asmenis, tačiau posūkyje nesuvaldę automobilio – apsivertė.

Tai jau antras sudaužytas naujasis „Volkswagen Transporter“ automobilis, kuriuos pareigūnai gavo tik šiais metais.

VIENU KOMISARIATU ANT RATŲ MAŽIAU – SUDAUŽYTAS NAUJAS POLICIJOS AUTOMOBILIS

Policija praneša, jog avarija įvyko šiąnakt: birželio 11 d. apie 0 val. 25 min. Marijampolės apskr. VPK Šakių r.

Policijos komisariato pareigūnams atvykus į Šakių r., Gudlaukio k., dėl viešosios tvarkos pažeidimo (muštynės), buvo pastebėti du įtartini automobiliai, kuriais asmenys šalinosi iš įvykio vietos.

Persekiojant minėtus automobilius, Šakių r., Varčiulių k., Marijampolės apskr. VPK priklausantis tarnybinis automobilis „VW Kombi“, vairuojamas tarnybos metu uniformuoto Marijampolės apskr. VPK Šakių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio, kelio posūkyje nesuvaldytas nuvažiavo į kelkraštį ir apsivertė.

Eismo įvykio metu policijos pareigūnai nenukentėjo.

Tokių automobilių pareigūnai laukė kuris laikas – specialiosios paskirties automobiliai vadinami mobilūs mini komisariatai ant ratų. Tačiau tai jau antras įvykis, kuomet tokio tipo automobilis patenka į eismo įvykį.

Vos prieš kelias savaites socialiniame tinkle „facebook“ internautai pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuotas vežamas ant autovežio sudaužytas policijos tarnybinis automobilis.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ išsiaiškino, jog gegužės 3 dieną Panevėžio apskrities policijai gavus 13 naujų tarnybinių automobilių, vienas iš jų gegužės 12 dieną pateko į eismo įvykį.

„Įvykis įvyko 2018-05-12 d. apie 20 val. kelyje Daugpilis – Rokiškis – Panevėžys.

Policijos pareigūnai vyko į iškvietimą su įjungtais garso ir šviesos signalais, lenkė automobilį VW GOLF, kuris pradėjo sukti į kairę ir automobiliai susidūrė.

Eismo įvykio metu nukentėjo VW GOLF vairuotojas ir pareigūnė (nevairavo). Įvykio aplinkybės tiriamos“, – vairuotojų portalą „autobanas.lt“ informavo Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Šie automobiliai pritaikyti suteikti paslaugas greitai ir efektyviai: įrengta vieta, leidžianti pareigūnui įvykio vietoje apklausti nukentėjusius gyventojus ar asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos.

Naujieji policijos automobiliai aprūpinti pagrindinėmis kasdieniam policijos darbui būtinomis priemonėmis: juose sukurtos darbo vietos 3-4 policijos pareigūnams, kurie nevažiuojant į komisariatą iš karto gali surašyti protokolą ar atlikti kitus būtinus veiksmus.

Automobiliuose įrengtos ir mini areštinės, kuriose galima laikinai laikyti iki dviejų pažeidėjų, taip pat įrengtos specialios nišos ginklams, neperšaunamoms liemenėms ar vadinamiesiems „ežiams“ (priverstinio automobilių stabdymo priemonėms) laikyti.

Visuose automobiliuose įrengti elektros lizdai, kondicionieriai, specialus apšvietimas, vaizdo kameros viduje ir išorėje.

Komentuoti

Skaityti komentarus