Nesismulkino: kriminalistai „Ford“ automobilį supjaustė po gabaliuką

Lietuvos-Latvijos pasienyje buvo sustabdytas automobilis „Ford“, kuriame gerai užmaskavus ir neįprastose vietose įrengus slėptuves, iš Lietuvos Respublikos buvo bandoma išvežti labai didelį kiekį narkotinės medžiagos.

Kauno kriminalistai nesismulkino ir „Ford“ automobilį supjaustė mažais gabaliukais. Manoma, kad rasta kanapių derva, kitaip dar vadinama hašišu.

Kauno kriminalistai įvairiose automobilio ertmėse įrengtose slėptuvėse aptiko daugiau nei 45 kg narkotinių medžiagų, taip neleidžiant į rinką pasklisti daugiau kaip 45 000 dozių narkotikų.

Šis krovinys nelegalioje narkotinių medžiagų pardavimo rinkoje vertinamas net 500 000 eurų suma. Pirminiais duomenimis šios narkotinės medžiagos buvo gabenamos į Rusijos Federaciją.

Bendradarbiaujant su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, pareigūnai sulaikė keturis asmenis, gimusius 1973 m., 1979 m., 1973 m., 1966 m. Du iš jų (gim. 1979 m. ir 1966 m.) pareigūnams yra žinomi. Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, jiems paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai.

Komentuoti

Skaityti komentarus