Prisidirbo iki ausų: vairavo girtas, kalbėjo telefonu ir dar davė kyšį

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl policijos pareigūnų papirkimo už jų neveikimą.

Spalio 14 d., apie 10.25 val., Mažeikiuose, Vyšnių g. Reagavimo skyriaus pareigūnai pastebėję, kad automobilį „VW Tiguan“ vairuojantis vyras (gimęs 1978 m.) rankomis naudojasi mobiliojo ryšio priemone jį sustabdė.

Kilus įtarimui, kad vairuotojas gali būti neblaivus, vyriausiasis patrulis paprašė alkoholio matuokliu pasitikrinti neblaivumą.

Vyras, siekdamas to išvengti, bandė papirkti policijos pareigūnus duodamas 100 eurų kyšį už neveikimą, t. y. siekdamas išvengti neblaivumo patikrinimo.

Neblaivumas mažeikiškiui buvo nustatytas, į alkoholio matuoklį vairuotojas įpūtė 0,67 promilės.

Asmeniui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už vairavimą esant neblaiviam, kai nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Už tokį pažeidimą numatyta bauda nuo 300 eurų iki 450 eurų, o taip pat teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienerių metų iki vienerių metų ir šešių mėnesių.

Vyras atsakys ir už draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, kai jomis naudojamasi rankomis nesilaikymą.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad toks Kelių eismo taisyklių pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 60 eurų iki 90 eurų, o taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vieno iki trijų mėnesių.

Vyras už padarytus administracinius nusižengimus ne tik privalės sumokėti nemenkas baudas ir atsisveikinti su teise vairuoti transporto priemones, tačiau jis taip pat atsakys pagal baudžiamąjį įstatymą už bandymą papirkti policijos pareigūnus.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus