Reido metu Kaune nustatyti net 75 KET pažeidėjai

Lapkričio 6 d., nuo ankstyvo antradienio ryto iki pat vėlyvo vakaro, Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai įvairiose Kauno miesto vietose intensyviai tikrino, ar automobilių vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių, ar neviršija leistino maksimalaus greičio.

Vykdant policinę priemonę iš viso užfiksuoti net 75 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

55 vairuotojams, kurie leistiną greitį viršijo nuo 20 km/h iki 30 km/h, surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso (LR ANK) 416 str. 3 d. Dar 14 vairuotojų užfiksuoti viršijantys greitį daugiau nei 30, bet mažiau nei 40 km/h.

Jiems taip pat surašyti protokolai pagal LR ANK 416 str. 4 d., gresia bauda iki 170 eurų. Taip pat 5 vairuotojams surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia baudos iki 230 eurų, kadangi jie viršijo greitį nuo 40 iki 50 km/h.

Reido metu nustatytas ir vienas vairuotojas rekordininkas. Vyras (gim. 1987 m.) Kaune, T. Masiulio g., automobiliu „Toyota Prius“ važiavo net 105 km/h greičiu, kuomet maksimalus leistinas greitis šiame kelyje yra 50km/h.

Vyrui už tokį neatsakingą elgesį kelyje pagal LR ANK 416 str. 6 d. gresia ne tik didelė bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

„Skubėjimas keliuose nėra toleruotinas, tai dažnai akivaizdžiai prasilenkia su Kelių eismo taisyklėse nurodyto maksimalaus leistino greičio laikymųsi, kelia didelį pavojų ne tik pačiam skubančiam vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Dalyvaudami eisme privalome būti kantrūs ir važiuoti ne maksimaliu leistinu, o saugiu greičiu“, – primena vairuotojams Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus