Rugpjūčio 9-ąją – transporto priemonių susidūrimai

Praėjusią parą, rugpjūčio 9-ąją (ketvirtadienį), pirminiais duomenimis, įvyko 13 eismo įvykių. Juose sužeista 15 žmonių, tarp jų – 2 nepilnametės (dviračių vairuotojos). Nukentėjo 6 automobilių vairuotojai, 5 dviračiais važiavę asmenys ir 4 keleiviai. Vilniuje 4-iuose įvykiuose sužeisti 4 žmonės, Kaune ir Panevėžyje – po 2 įvykius (sužeisti 5 žmonės), Klaipėdoje – 1 įvykis (2 sužeisti). Neblaivus vairuotojas, pirminiais duomenimis, dalyvavo 1 įvykyje, nukentėjo pats kaltininkas – 38 metų vairuotojas.

Policijos registruojamų įvykių registre įvesti 175 asmenų pranešimai apie techninius eismo įvykius.

Per parą išaiškinta daugiau kaip 500 Kelių eismo taisyklių pažeidimų: 24 neblaivūs dviračių vairuotojai, 18 neblaivių vairuotojų (10-čiai iš jų nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas), 16 asmenų, neturinčių teisės vairuoti. Mobilieji ir stacionarūs greičio matavimo prietaisai užfiksavo 1 661 transporto priemonių nustatyto važiavimo greičio viršijimo atvejį.

Naktį (2.49 val.) Kauno rajone, Akademijos miestelyje, kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai, į priekyje važiavusį ir kairėn sukusį automobilį „Mitsubishi Pajero“, vairuojamą 55 metų vyro, atsitrenkė automobilis „BMW 530“. Jį vairavo ir nukentėjo neblaivus, teisės vairuoti neturintis 38 metų vyriškis (nustatytas vidutinis 2,43 promilės girtumas).

Ryte (8.22 val.) Vilniuje, Grigiškėse, Kauno Vokės ir Lentvario gatvių nelygiareikšmėje sankryžoje, 87 metų vyras, vairuodamas automobilį „Toyota Yaris“, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Škoda Octavia Combi“, kurį vairavo 64-erių vyras, ir su juo susidūrė. Įvykio metu nukentėjo „Toyotos“ 86 metų keleivė (dešinės kojos lūžis), ji paguldyta į ligoninę.

Apie pusę devynių ryto (8.28 val.) Panevėžyje, Nemuno gatvėje, į pėsčiųjų perėją dviračiu įvažiavusią nepilnametę kliudė 81 metų vyro vairuojamas automobilis „Audi 80“, kuris važiavo antrąja eismo juosta. Nukentėjo 16 metų paauglė (kryžkaulio srities sumušimas).

Kita nepilnametė, važiavusi dviračiu, į eismo įvykį popietę pateko Šilutėje. Miško gatvėje iš skersgatvio į važiuojamąją kelio dalį dviračiu įvažiavusi 10 metų mergaitė atsitrenkė į automobilį „Mercedes-Benz Sprinter“, vairuojamą 21 metų vaikino. Mažametei paskirtas ambulatorinis gydymas.

Prieš dešimtą ryto (apie 9.50 val.) Panevėžyje, Stoties ir A. Jakšto gatvių sankryžoje, pėsčiųjų ir dviračių take susidūrė dvi dviračiais važiavusios moterys. Viena jų iš įvykio vietos nuvažiavo. 60 metų moteris patyrė stuburo slankstelio lūžį, ji paguldyta į ligoninę.

Vakare gautas pranešimas iš ligoninės, kad į gydytojus kreipėsi 68 metų moteris. Ji nurodė, kad apie 13.00 val. sostinėje, prie Oro uosto, važiuodama 4-ojo maršruto autobuse, šiam staigiai stabdant, pargriuvo ir susižeidė. Moteriai diagnozuotas dešinio stipinkaulio lūžis (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Popietę (13.20 val.) Klaipėdoje, į Smiltelės gatvės ir Šilutės plento sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui įvažiavęs krovininis automobilis „Renault“, vairuojamas 34 metų vyro, susidūrė su tiesiai (degė žalias šviesoforo signalas) važiavusiu automobiliu „Toyota Corolla Verso“. Nukentėjo lengvojo automobilio 75 metų vairuotojas ir su juo važiavusi 73 metų moteris. Abu jie nuvežti į ligoninę, keleivė paguldyta stebėti jos būklės.

Pavakarę (16.15 val.) Palangoje, Kęstučio, Vytauto ir L. Vaineikio gatvių sankryžoje, automobilis „Scion TC“, vairuojamas 33 metų vyro, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido dviračių juosta važiavusio dviratininko. Susidūrimo metu sužeistas 34 metų dviratės transporto priemonės vairuotojas, jis nuvežtas į uostamiesčio universitetinę ligoninę ir paguldytas į Neurochirurgijos skyrių.

Komentuoti

Skaityti komentarus