Šventinio savaitgalio atgarsiai: 98 neblaivūs vairuotojai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, šventinį savaitgalį, kovo 9–11 dienomis, šalies keliuose įvyko 13 eismo įvykių. Žuvo du žmonės – automobilio vairuotojas ir automobilio keleivis. Įvykiuose sužeista 19 žmonių, tarp sužeistųjų – 4 nepilnamečiai.

Per tris paras policija užregistravo 146 techninius eismo įvykius, 8 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per šventinį savaitgalį policijai „įkliuvo“ 98 neblaivūs vairuotojai, 57 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Penktadienį, kovo 9 d., keliuose įvyko 5 eismo įvykiai.

Anksti ryte, Kaišiadorių rajone vairuotoja nesuvaldė sunkvežimio, kuris virto ant šono ir sugriovė tvorą, įvykyje sužeisti du žmonės.

Šiauliuose, ryte, buvo partrenkta pėsčioji, kirtusi gatvę sankryžoje, o vakare, nepatyrusiai vairuotojai išvažiavus iš šalutinio kelio ir susidūrus su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu, buvo sužeisti 2 mažamečiai vaikai. Dar viena pėsčioji buvo partrenkta vakare Mažeikiuose, kuomet kirto sankryžą degant leidžiamam šviesoforo signalui.

Vilniuje, degant raudonam šviesoforo signalui į kelią įžengęs neblaivus pėsčiasis sukėlė eismo įvykį, kai susidūrė viens paskui kitą važiavę automobiliai, įvykyje sužeistas viename iš automobilių važiavęs keleivis.

Prieššventinį šeštadienį keliuose įvyko 4 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužaloti 4 žmonės.

Šiauliuose neblaivus pėsčiasis išėjo į kelio važiuojamąją dalį ir buvo sužeistas maršrutiniu autobusu, kuris pradėjo važiuoti nuo stotelės.

Dienos metu, Panevėžio rajone, kelyje Daugpilis–Rokiškis– Panevėžys, jaunas vairuotojas atsitrenkė į priekyje prieš posūkį į kairę sustojusį automobilį, buvo sužeista pastarojo automobilio vairuotoja.

Vakare, Vilniuje, Naujojoje Vilnioje, girtas 30-metis, nesuvaldęs automobilio, atsitrenkė į medį ir bandė pasprukti. Pareigūnai vyrui nustatė sunkų, 2,69 promilės girtumą.

Vėliau, taip pat Vilniuje, Verkių g., automobilis išvažiuodamas iš degalinės teritorijos įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su kitu automobiliu, kurio vairuotoja buvo sužeista. Įvykį sukėlęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos paspruko.

Vėlai vakare, Šiauliuose, iš šalutinio kelio neatsargiai išvažiavęs vairuotojas nepastebėjo pagrindiniu keliu važiavusio autobuso, kuriame važiavo 42 vaikai, ir sankryžoje su juo susidūrė. Įvykio metu buvo nežymiai sužalota 10-metė autobuso keleivė.

Šventinį sekmadienį keliuose įvyko keturi eismo įvykiai, du eismo dalyviai žuvo.

Anksti ryte, Plungės rajone, kelyje Plungė–Vėžaičiai, 21 m. jaunuolis nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio „BMW 318“, kuris nevaldomas išslydo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu ,,Opel Vectra“, kuriame važiavo trys žmonės.

Įvykyje žuvo 81 metų automobilio „Opel“ keleivis, buvo sužeisti jo bendraamžis keleivis ir 60-metis vairuotojas. Taip pat sužeistas įvykį sukėlęs jaunas vairuotojas ir kartu automobilyje „BMW 318“ važiavę 3 jauno amžiaus keleiviai.

Taip pat ryte, Vilniuje, tiesiame kelyje į medį atsitrenkė automobilis, kurio vairuotojui, įtariama, sutriko sveikata. 58 m. vairuotojas mirė.

Sekmadienio vidurdienį Panevėžyje susidūrė du vienas paskui kitą važiavę automobiliai, vieno iš jų vairuotoja buvo nežymiai sužeista.

Beveik tuo pačiu metu Vilniuje, Europos Parko g., girtas 35 m. vyras nesuvaldė vairuojamo automobilio, atsitrenkė į stulpą ir nuo kelio nuvažiavo į griovį. Vakare, jau sutemus, Mažeikiuose, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenktas 14-metis berniukas. Vaikas paguldytas į ligoninę.

2017 metai 2018 metai Skirtumas Skirtumas (proc.)
Eismo įvykių 435 499 64 14,71
Žuvo žmonių 33 40 7 21,21
Sužeista žmonių 518 588 70 13,51

Komentuoti

Skaityti komentarus