Vagims ribų nėra: kieme iš variklio išsuko ir pavogė purkštukus

Įžūlumo vagims tikrai netrūksta. Maža to, kad masiškai vagiamos brangios automobilių kėbulo bei apdailos detalės, vagys pradėjo vogti ir variklio detales.

Tokios vagystės nėra dažnos. Bent jau taip buvo iki šiol, tačiau klausimas, ar neatsiras nauja mada.

Visgi stengtis yra dėl ko: dyzelinių variklių purkštukai – svarbiausia ir jautriausia šiuolaikinių variklių dalis. Ne paslaptis, kad viena ir brangiausių.

Todėl klausimas, ar reikia labai stebėtis, kai vagys pradėjo vogti dyzelinių variklių purkštukus.

Tokia situacija nutiko šeštadienį, kovo 10 d., Vilniuje, Ukmergės g., kai „Volkswagen Golf“ šeimininkas pastebėjo, jog išdaužti jo automobilio durelių ir bagažinės stiklai, taip pat pavogti 4 aliumininiai ratlankiai su padangomis.

Kai jau atrodė, kad tai visi padaryti ilgapirščių nuostoliai, pastebėta, jog iš variklio skyriaus pavogti 4 purkštukai.

Vagys tiesiog vietoje išsuko purkštukus ir šeimininkui pridarė nemažų nuostolių: „VW Golf“ šeimininkas, paskaičiavęs padarytą žalą, įvertino, kad viską suremontuoti atsieis apie 2 500 eurų.

Neišvengta ir daugiau vagysčių, tapusių jau įprastomis:

Sekmadienio vakarą Vilniuje, Savanorių pr., išdaužus automobilio „VW Passat“ durelių lango stiklą, pavogta multimedija. Nuostolis ‒ 1 070 eurų.

Tą patį vakarą, tik kiek vėliau – 22 val. 30 min. – Vilniuje, Rodūnios kel., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad nuo automobilio „Porsche“ pavogti veidrodėlių stikliukai. Nuostolis tikslinamas.

Vagystės įgauna bauginantį pagreitį

Paskutiniu metu policijos suvestinės mirga nuo pranešimų apie apvogtus automobilius. Kaip taisyklė, nusitaikyta į lietuvių pamėgtus BMW automobilius.

Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, tik Vilniuje užfiksuoti 6 pranešimai apie apvogtus BMW automobilius, kurių nuostoliai – milžiniški.

SIAUČIA BMW AUTOMOBILIŲ DALIŲ VAGYS – NUOSTOLIAI MILŽINIŠKI

Kovo 8 d. 3 val. 31 min. Vilniuje, Lvovo g., pastebėta, kad, išdaužius automobilio BMW M6 durelių lango stiklą, pavogta vairas. Nuostolis ‒ 6 000 eurų.

Kovo 8 d. 6 val. 15 min. Vilniuje, Nemenčinės pl., pastebėta, kad iš kieme stovėjusio automobilio „BMW 520d xDrive“ pavogta vairas. Nuostolis ‒ 5 000 eurų.

Kovo 8 d. apie 7 val. Vilniuje, Svajonių g., aptvertame namo kieme, pastebėta, kad, išdaužius automobilio BMW X5 durelių lango stiklą pavogta vairas. Nuostolis tikslinamas.

Kovo 8 d. 7 val. 30 min. Vilniuje, Mindaugo g., požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad, išdaužius automobilio BMW 330 durelių lango stiklą, pavogtas multimedijos centras, valdymo blokas, ekranas. Nuostolis ‒ apie 10 000 eurų.

Kovo 8 d. 8 val. Vilniuje, Mindaugo g., požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išdaužius automobilio BMW X5 durelių lango stiklą, pavogta medijos centras, valdymo blokas. Nuostolis ‒ apie 10 000 eurų.

Polocko gatvėje, apie 4 val. 59 min pastebėta, jog išdaužius automobilio BMW 640X stiklą, pasikėsinta pavogti navigaciją bei kitas detales. Įtariamąjį jaunuolį pavyko sulaikyti, jis uždarytas į areštinę.

Komentuoti

Skaityti komentarus