„1000 vilties kilometrų“ liepos 6-7 dienomis nusidrieks per Lietuvą

Ankstyvą liepos 6-osios rytą būrys motociklininkų susirinks prie Švento Pranciškaus Onkologinio centro Klaipėdoje ir iš ten pradės 1000 vilties kilometrų žygį, truksiantį dvi dienas. Jau 9-ąjį kartą vyksiantis žygis kasmet pirmąjį liepos savaitgalį suvienija motociklininkus, siekiančius skleisti žinią apie Šv. Pranciškaus onkologinį centrą bei skatinančius paremti jo veiklą.

2005-aisiais metais veikti pradėjęs centras teikia dvasinę, informacinę bei psichologinę pagalbą su onkologinėmis ligomis susidūrusiems žmonėms ir jų šeimos nariams. Centre vyksta meniniai užsiėmimai, terapijos, susitikimai su savo patirtimi besidalijančiais žmonėmis.

Tokio pobūdžio veiklos yra skirtos pagerinti ligos paliestų žmonių gyvenimo kokybę, pagreitinti jų integraciją į visuomenę ir darbo rinką.

Švento Pranciškaus onkologijos centras yra pelno nesiekianti organizacija. Tad natūralu, jog įvairioms veikloms ir projektams reikalinga parama. „1000 vilties kilometrų“ žygio dalyviai kiekvienu savo įveiktu kilometru suteikia vilties jos netenkantiems.

Kasmet vis kitus miestus aplankydami motociklininkai sustoja susibūrimo vietose ir su ten sutiktais žmonėmis dalijasi informacija apie centrą, išklauso asmeninių patirčių ir skatina aukoti centrui, taip prisidedant prie kilnios jo misijos.

Toks netradicinis aukų rinkimo būdas atkreipia visuomenės dėmesį ir skatina suklusti, pasidomėti, kas vyksta. Tokiu būdu užsimezga abipusis dialogas ir sėkmingai sklinda geroji žinia.

Šiemet „1000 vilties kilometrų“ liepos 6-ąją nusidrieks per Plungę, Telšius, Mažeikius, Šiaulius, Pakruojį, Panevėžį, Kėdainius, Kauną ir Vievį. Liepos 7-ąją motociklininkai toliau vyks į kelią ir aplankys Aukštadvarį, Alytų, Liškiavą, Druskininkus, Marijampolę, Šakius, Tauragę, Švėkšną ir galiausiai grįš į Klaipėdą.

Tad visi, būsiantys netoliese yra kviečiami išgirdus motociklų gausmą, prieiti, pasidomėti bei patiems prisidėti prie šaunių idėjų, vedančių pirmyn net tuomet, kai vilties lieka mažiausiai.

Dauguma žygio dalyvių – ilgametę patirtį turintys motociklininkai. Nors kelionė nelengva ir kelianti daug iššūkių, sudalyvavę bent kartą, būtinai važiuoja ir kitąmet. Prisijungti vėl ir vėl skatina stiprus vienybės jausmas, galimybė keliauti didžiulėje bendro tikslo vedamoje kolonoje.

Liepos 7-ąją 20 valandą yra planuojama pasiekti finalinį kelionės tašką – Švento Pranciškaus onkologijos centrą. Ten yra laukiami visi, norintys padėkoti motociklininkams už jų indėlį bei pasidžiaugti sėkmingu tradicijos tęstinumu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus