Aiškėja BMW užpuolimo aplinkybės: išpuolis kelyje – nebe pirmas

Aiškėja įžūlaus Kėdainių rajone išpuolio aplinkybės, kai BMW automobilis persekiojo vienos šeimos automobilį, užkirto kelią, o sustabdžius žmonės buvo užpulti agresyvaus vyriškio, kuris apdaužė jų automobilį.

Teigiama, kad BMW ekipažas kelyje persekiojo nukentėjusius, galiausiai taranavo jų automobilį ir nebeleido niekur pajudėti.

Paviešintame vaizdo įraše matosi, kaip iš BMW automobilio keleivio pusės išlipa žmogus, o po kelių sekundžių pasigirsta smūgis į priekinį stiklą.

Kaip LNK žinioms pasakojo dabar jau sudaužytą automobilį „Škoda“ vairavęs Aidas, panašu, kad šis incidentas buvo planuotas iš anksto.

„Taranavo mašiną. Vieną kartą apsilenkė, kitą kartą – vėl. Ta prasme sustabdė, pradėjo važiuoti atgal. Draugė sakė, kad nelenkti, bet aš norėjau, nes iškart buvo įtarimas, kad bus vyro, su kuriuo vyksta skyrybos, užsakymas. Vyksta dabar daug dalykų: padangos pradurtos, numeriai nulupti“, – teigė nukentėjusysis, „Škoda“ vairuotojas Aidas Ambrozaitis.

Šeimos skyrybos vyksta detektyvu. Nukentėjusioji pasakojo, kad tai jau ne pirmas kartas, kai kelyje patiria panašią situaciją.

„Jaučiau didžiulį stresą, šoką, nes esu jau patyrusi vieną tokį taranavimą kelyje. Skiriuosi gana ilgą laiką, nes skyryboms trukdoma – vagiami dokumentai. Jo (buvusio vyro) atžvilgiu parašyta jau 17 pareiškimų, o niekas neveikia“, – teigė nukentėjusioji Inga Gotautienė, kuri šiuo metu skiriasi su vyru.

Įtariama, kad BMW automobilį, iš kurio iššoko įtariamasis, galėjo vairuoti vyro draugas.

„Išlipo iš mašinos, greit iššoko ir pradėjo daužyti stiklą, mašiną. Apgadino dureles, šoną, rėmą – visiškai naują automobilį. Man tai atrodo, kaip pasikėsinimas“, – teigė nukentėjusysis Aidas.

Dar prieš ataką pora spėjo informuoti policijos pareigūnus, o kai vyras pradėjo daužyti automobilį – paskambino ir dar kartą.

Nukentėjusiuosius kelyje pasitiko artimiausias policijos ekipažas, tačiau jau po įvykio.

Šeima priversta nešiotis dujų balionėlius, nes nuolatos susiduria su vyro grasinimais, taip pat teko persikraustyti gyventi su trimis nepilnamečiais vaikais į Kauną.

Policijai informacija apie konfliktuojančius asmenis yra žinoma.

Dėl apgadinto automobilio nukentėjusysis Aidas parašė pareiškimą.

„Pagal pateiktą informaciją atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir pareigūnai aiškinasi visas įvykio aplinkybes“, – teigė Kauno AVPK vyr. specialistė Justina Kazragytė.

Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Primename, kad vaizdo įrašas socialiniame tinkle atsirado šeštadienio vakare, o incidentas kelyje nutiko penktadienio vakarą.

„DRAUGAI PRAŠAU PAGALBOS!!! Padėkite atpažinti ir surasti šiuos budulius, kurie taranavo mano sesers mašiną vakar t.y sausio 11d. apie 22.00 val kelyje Baisogala-Kėdainiai.

Mašina sekė ilgąją kelio dalį ir galiausiai taranavo iš priekio ir nebeleido pajudėti!

Kaip matote buvo kėsintasi į gyvybę, bet apsieita tik su stiklo dužimu. Gal kas atpažįstate šį automobilį?? Prašau padėkite!!! Bet kokia informacija labai svarbi!!! PASIDALINKITE!!!!!“, – socialiniame tinkle pasirašė nukentėjusios moters sesuo.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus