Aiškėja žiaurios avarijos detalės Ukmergės pl. – vilkikas rėžėsi į kelininkų automobilį

Antradienį įvykusios žiaurios avarijos aplinkybes kelyje Vilnius-Panevėžys, kur 40-ajame kilometre susidūrus vilkikams ir lengvajam automobiliui kilo milžiniškas gaisras, taip pat žuvo vienas vairuotojas, įvykio liudininkai prisimena, kaip pragarą.

Pirminiais duomenimis, į kelkraštyje stovintį įmonės „Biseris“ sunkvežimį „Mercedes-Benz“ trenkėsi vilkikas.

Paskui vilkiką važiavo BMW markės automobilis. Jo vairuotojas nespėjo sustabdyti mašinos ir trenkėsi į vilkiko galą.

Vilkiko vairuotojas žuvo iškart. BMW vairuotojas sužeistas, tačiau sąmonės neprarado. 27-erių vyras nuvežtas į ligoninę.

Kitas sunkvežimio vairuotojas taip pat išvežtas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, jis nenukentėjo, bet paimtas kraujas ištirti blaivumą.

„Mano duomenimis, avarija įvyko vykdant kelio ženklinimo darbus, darbuotojams važiuojant ir ženklinant dešinę kraštinę kelio juostą. Mūsų žiniomis (avarija – past.) įvyko darbo metu.

Mūsų automobiliai yra pažymėti skiriamaisiais ženklais: yra šviečiančios nukreipiamosios rodyklės, įspėjamieji ženklai. Darbas buvo vykdomas laikantis visų normų“, – teigė Tomas Ignatavičius, bendrovės „Biseris“ direktorius.

Avarijos aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Trečiadienį policijos departamentas patikslino avarijos aplinkybes:

Birželio 25 d. apie 14 val. 30 min. automagistralės Vilnius–Panevėžys 42-ame kilometre susidūrė automobilis „Scania“, vairuojamas vyro (g. 1963 m.), automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas vyro (g. 1970 m.), ir automobilis „BMW“, vairuojamas vyro (g. 1992 m.).

Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Scania“ vairuotojas, automobilių „Mercedes Benz“ ir „BMW“ vairuotojai dėl įvairių kūno sužalojimų, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Krovininio automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojui nustatytas kaklo patempimas. Automobilio BMW vairuotojui – krūtinės ląstos sumušimas.

Eismas sustojo abejomis kryptimis

Apie nelaimę Bendrasis pagalbos centras informavo 14.32 val., kad Širvintų rajone Musninkų seniūnijoje, kelyje Vilnius –Panevėžys ties Katūniškių kaimu susidūrė du krovininiai automobiliai.

Po didelės avarijos eismas iš Vilniaus pusės uždraustas visiškai, o iš Ukmergės pusės eismo dalyviai galėjo judėti tik viena eismo juosta.

Policijos departamentas 20.25 val. informavo, kad kelias Vilnius-Panevėžys, kuris buvo uždarytas dėl eismo įvykio, atidarytas.

Laisvos dvi eismo juostos. Vienas vilkikas likęs vietoje, patrauktas į šoną, pastatyti įspėjamieji ir laikinieji greičio ribojimo ženklai.

Šiuo metu galima laisvai važiuoti Ukmergės pl., tačiau vietoje, kur įvyko eismo įvykis, dėl slidžios kelio dangos, greitis apribotas.

Plačiau – LNK žinių reportaže.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus