Aiškinosi santykius su mačete – išsiliejo ant BMW padangų

Girtas klaipėdietis su mačete rankose gąsdino aplinkinius gyventojus, galiausiai išsiliejo ant BMW automobilio, supjaustydamas jam padangas.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pirmadienį, apie 23:20 val. sulaukė gyventojų pagalbos šauksmo, jog po Laukininkų g. su kardu paskui praeivius laksto girtas vyras ir juos gąsdina.

Pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą, sulaikė 1980 m. gimusį vyrą. Jam nustatytas 1,5 prom. girtumas.

Sulaikymo metu vyras prie savęs neturėjo jokio kardo, tačiau liudininkai nurodė, kur vyriškis jį išmetė, taip pat gatvėje stovėjusį apgadintą BMW automobilį.

Aiškinantis įvykio aplinkybes pareigūnai nustatė, jog vyras po gatvę šlaistėsi su mačete ir taip bandė išsiaiškinti asmeninius santykius su savo pažįstamu:

pasirodo, iki įvykio vyras kartu su draugu gėrė bare. Tarpusavyje įvykus konfliktui ir nuo draugo gavus lupti, vyras nubėgo namo, pasiėmė mačetę ir išėjo atkeršyti.

Išsiliejo vyras ant draugo BMW – subadė automobilio padangas.

Atvykusiems pareigūnams vyras aiškino, jog turėtą tėvui priklausantį ilgą peilį vidurnaktį norėjęs išmesti į konteinerį. Išmestą įrankį pareigūnai rado šiukšlių konteineryje.

Policijos duomenimis, nukentėjęs BMW savininkas į policiją nesikreipė ir su padangas supjausčiusiu pažįstamu išsiaiškins asmeniškai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus