Amžius daro savo – Kaune užsidegė senas troleibusas

Kaune nebaigęs maršruto užsiliepsnojo ne pirmos jaunystės „Škoda“ troleibusas. Vairuotojas kabinoje pajuto dūmus, o vėliau plykstelėjo ir liepsnos.

Pirminiais duomenimis, užsidegė variklio skyrius, gaisro metu keleiviai nenukentėjo.

Kelis dešimtmečius vairuotoju dirbantis Vytautas sako, kad gesinti gaisrą troleibuse jam teko pirmą kartą.

Nors seni troleibusai dar intensyviai naudojami, tačiau pagal amžių jie turėtų jau stovėti muziejuose, bet ne naudojamos, kaip transporto priemonės.

„Visgi apie 30-imt metų pravažiavę, manau, su lengvąją mašina jau niekas nevažiuoja virš 30-imt metų, nebent antikvarine, kuri labai prižiūrima“, – teigė troleibuso vairuotojas Vytautas.

Visgi tokio senumo troleibusų iki šiol riedančių miesto gatvėmis galima rasti ne tik Kaune, bet ir Vilniuje.

Incidentas Kaune įvyko pirmadienį, kai troleibusas važiavo 1-uoju numeriu pažymėtu maršrutu: Islandijos pl.-Vaidoto gatvė.

Užsidegusį troleibusą gesinti operatyviai atvyko ugniagesiai-gelbėtojai, maža to, sustojo į pagalbą ir aplinkiniai vairuotojai.

Liepsnai suvaldyti užteko 3 gesintuvų.

Anot ugniagesių, kol kas neaišku, kodėl kilo gaisras – ar dėl to kalti karšti orai, ar stipriai nusidėvėję troleibusai, turėtų būtų atsakyta po apžiūros.

Kartu verta pastebėti, kad tiek Kaunas, tiek Vilnius atnaujina viešojo transporto priemones, bet didesnį dėmesį skiria autobusams.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus