Antradienį apvirtus traktoriui žuvo vairuotojas

Balandžio 9-ąją mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 5 žmonės. Policija užregistravo 55 eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo. Vieno eismo įvykio metu žuvo žmogus, 69 metų traktoriaus vairuotojas.

Ryte, 6.50 val., Utenos r., kelyje Utena–Pakalniai–Alanta, 12-ame kilometre, traktorius „VTZ T-25A“, vairuojamas 69 metų vyro, nuvažiavo nuo kelio į griovį ir apvirto, mirtinai prispaudęs vairuotoją.

Taip pat ryte, Kazlų Rūdos sav., Kazliškių k., kelyje Kazlų Rūda-Pažėrai, neįvertinęs savo vairavimo įgūdžių jaunas vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. 20-metis vairuotojas ir kartu važiavusi 18-metė keleivė buvo sužeisti.

Antradienį keliuose buvo partrenkti du pėstieji – vidurdienį Vilniuje, Laisvės prospekte esančioje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta 45 metų moteris. Popietę, taip pat Vilniuje, Pavilnionių gatvėje, buvo partrenkta nenustatytoje vietoje į kelią įbėgusi 8-erių mergaitė.

Darbo dienos pabaigoje Kaune, Tunelio g., 30-metė automobilio vairuotoja nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į prieš pėsčiųjų perėją sustojusį kitą automobilį. Per eismo įvykį buvo sužeista pati įvykį sukėlusi vairuotoja.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad saugaus ir leistino greičio nesilaikymas vairuojant, nepasirinktas tinkamas važiavimo greitis dažnai įtakoja skaudžias eismo įvykių pasekmes.

Linkime saugiai pasiekti Jūsų kelionės tikslą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus