Antradienį daugiausia eismo įvykių įvyko sankryžose

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, antradienį, gegužės 21-ąja, mūsų šalies keliuose įvyko 67 eismo įvykiai, beveik kas ketvirtame policijoje užregistruotame eismo įvykyje buvo sužeisti žmonės.

Per praėjusią parą užregistruota 15 eismo įvykių, kuriuose sužeistas net 21 žmogus. Vieno eismo įvykio metu buvo sužeistas nepilnametis, 12-metis keleivis.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 3 eismo įvykiai, laimei, žmonės šiuose įvykiuose nenukentėjo.

Daugiausia eismo įvykių antradienį įvyko dėl vairuotojų pirmenybės taisyklių nesilaikymo, užregistruoti 6 tokie eismo įvykiai, sužeista 11 žmonių.

Dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio, nuo kelio nuvažiavo 3 transporto priemonės, vairuotojų nesuvaldyti lengvasis automobilis, motociklas ir mopedas.

Dar vienas motociklo vairuotojas buvo sužeistas, kai sankryžoje jo nepraleido į kairę sukantis automobilis, panašiomis aplinkybėmis buvo sužeistas ir dviračio vairuotojas.

Vienas įvykis įvyko dėl dviračio vairuotojo kaltės, kai šis nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio.

Užregistruotas 1 eismo įvykis, kuriame dalyvavo elektrinis paspirtukas, jį vairavęs vyras partrenktas, važiuojantis per pėsčiųjų perėją.

Antradienį taip pat susižeidė maršrutinio autobuso keleivė, kuri nukrito autobuso salone, autobusui susidūrus su lengvuoju automobiliu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus