Antradienį eismo įvykyje žuvo du žmonės – vairuotojas ir keleivis

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, antradienį, vasario 27 d., šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose 12 žmonių buvo sužeista. Vieno tragiško eismo įvykio metu žuvo du žmonės, 55 m. automobilio vairuotojas ir 48 m. automobilio keleivis.

Įvykiuose sužeisti 3 pėstieji, vienas žmogus partrenktas pėsčiųjų perėjoje, vieną pėsčiąjį partrenkė neblaivi vairuotoja. Per parą policija užregistravo 48 techninius eismo įvykius, 2 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai nustatė 11 neblaivių vairuotojų, 6 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Vasario 27 d. apie 13 val. Alytaus r., kelio Valkininkai–Daugai–Alytus 26-ame km, Alytaus r. savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ automobilis „Renault Master“, pirminiais duomenimis, vairuojamas 55 m. vairuotojo, išvažiuojant iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu – miškavežiu „Volvo FH 12“ su priekaba, kuri vairavo 55 m. vairuotojas. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Renault Master“ vairuotojas ir kartu važiavęs 48 m. keleivis. Dar vienas 55 m. keleivis dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Popietę, 14.00 val. Alytuje, Putinų–Pramonės gatvių žiedinėje sankryžoje, visiškai neblaivi 47 m. moteris, vairuodama automobilį „VW Jetta“, įvažiavusi į gatvių žiedinę sankryžą, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris užvažiavo vejos, šaligatvio ir partrenkė šaligatviu ėjusį 71 m. pėsčiąjį. Sužeistas vyras dėl patirtų sužalojimų pristatytas į ligoninę. į Alytaus apskr. S. Kudirkos ligoninės priėmimo skyrių. Automobilio vairuotojai nustatytas sunkus, 3, 30 promilės girtumas, moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į policijos areštinę.

14.30 val. Kauno m., Skuodo g. automobilį „VW GOLF“ vairavęs 21 m. vaikinas, vingiuotoje nuokalnėje, kelio vingyje į dešinę, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, kuris atsitrenkė į kelio bortelį, nuo smūgio įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Citroen Berlingo“. Įvykio metu buvo sužeistas pastarąjį automobilį vairavęs 65 m. vyras.

Apie 15 val., Šakių r., krašto kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, Kumpupių kaimo ribose, Šakių sen., Šakių r., automobilį „VW Golf“ vairavęs 90 metų senjoras išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Nissan Qashqai“, kurį vairavo 32 m. moteris. Eismo įvykio metu buvo sužalotas garbaus amžiaus vairuotojas ir kartu važiavusi 86 m. „VW Golf“ keleivė, sužeistieji gydomi namuose.

Statistinė informacija:

2017 metai 2018 metai Skirtumas Skirtumas (proc.)
Eismo įvykių 342 427 85 24,85
Žuvo žmonių 28 34 6 21,43
Sužeista žmonių 406 483 77 18,97

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus