Antradienį keliuose daugiausia įvyko susidūrimų kaktomuša

Sausio 8 d., antradienį, pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, mūsų šalies keliuose įvyko 13 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 15 žmonių. Neblaivūs vairuotojai sukėlė 4 eismo įvykius.

Šalčininkų rajone neblaiviam 26 m. vairuotojui, sukėlusiam eismo įvykį sankryžoje, buvo nustatytas sunkus, 3,45 prom. girtumas. Vilniaus priemiestyje, Lentvario g., neblaivus 39 m. vairuotojas įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kur kaktomuša susidūrė su automobiliu, kuriame važiavo moteris ir vaikas.

Įvykį sukėlusiam vairuotojui nustatytas 1,61 prom. girtumas, 34 m. vairuotoja ir 9 metų nepilnametė keleivė buvo sužeisti.

Dar vienas nepilnametis sužeistas Panevėžyje, 15-metis pėsčiasis buvo partrenktas pėsčiųjų perėjoje, įvykį sukėlusi 40-metė vairuotoja buvo blaivi.

Per parą daugiausia įvyko susidūrimų kaktomuša, automobiliams įvažiavus į priešingos krypties eismo juostą, iš viso įvyko 14 tokių susidūrimų, sužeisti 6 žmonės.

Taip pat antradienį nuo kelio nuvažiavo 12 vairuotojų nesuvaldytų automobilių, įvyko 8 susidūrimai su laukiniais gyvūnais. Policija sausio 8 d. užregistravo 77 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba dėkoja eismo saugumui neabejingiems eismo dalyviams, pranešantiems policijai apie pastebėtus pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, galimai neblaivius vairuotojus, kitus šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Tik veikdami kartu, galime kurti saugią aplinką mūsų šalies keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus