Antradienį keliuose nukentėjo 12 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, liepos 2-ają mūsų šalies keliuose užregistruoti 62 eismo įvykiai, 9 įvykių metu buvo sužeista 12 žmonių.

Naktį iš antradienio į trečiadienį, 1.34 val., Klaipėdoje, Vilniaus plente, magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 51 m. vyras, vairuodamas automobilį „Buick Parck Avenue“, įvažiuodamas į žiedinę sankryžą, nesuvaldė savo automobilio, kuris nuvažiavo tiesiai nuo kelio.

Vairuotojas buvo blaivus, dėl patirtų sužalojimų šoko būsenos pristatytas į ligoninę.

7.11 val., Šakiuose, V. Kudirkos ir Beržų g. sankryžoje, 66 m. vyras, vairuodamas automobilį „Citroen Xsara Picasso“, kliudė 64 m. pėsčiąją, einančią ne pėsčiųjų perėja sankryžoje. Dėl blauzdikaulio lūžio moteris paguldyta į ligoninę.

9.10 val., Vilniuje, Antakalnio g., stabdančiame troleibuse nukrito ir susižalojo 76 m. keleivė, moteris dėl mentės ir šonkaulių lūžių paguldyta į ligoninę.

10.43 val., Raseinių r., Norgėlų k., krašto kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis, 20-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „VW Caravelle“ įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kirsdamas ištisinę ženklinimo liniją prieš sankryžą ir susidūrė su automobiliu „Opel Astra“, įvažiavusiu į pagrindinį kelią iš šalutinio kelio.

Įvykio metu sužaloti ir ligoninėje gydomi abiejų automobilių vairuotojai, ambulatoriškai gydoma automobilio „VW Caravelle“ 19-metė keleivė.

11.47 val., Klaipėdoje, Kretingos ir Šiltnamių g. sankryžoje, automobilis „VW Passat“, vairuojamas 68 m. vyro, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį kelią, kai vairuotojas, rikiuodamasis į antrą eismo juostą, nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio motociklo „Triumph Speed Triple“, kurio 38 m. vairuotojas bandydamas išvengti susidūrimo, nesuvaldė motociklo ir griuvo. Sužeistas motociklininkas gydomas ambulatoriškai.

18.15 val., Kaune, R. Kalantos g., 19-metė pradedančioji vairuotoja nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldė vairuojamo automobilio „Renault Megane“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrankė į elektros stulpą ir kitą automobilį. Įvykio metu vairuotoja buvo sužeista ir gydoma ambulatoriškai.

22.26 val., Vilniuje, Didžiųjų Gulbinų g., 42 m. vyras vairavo dviratį ir važiuodamas pėsčiųjų ir dviračių taku atsitrenkė į bendraamžį pėsčiąjį. Tarp pėsčiojo ir dviratininko kilo konfliktas, kurio metu dviračio vairuotojas panaudojo dujas.

Abu eismo įvykio dalyviai buvo sužeisti, dviračio vairuotojas patyrė klubo nubrozdinimus, pėsčiajam ligoninėje buvo nustatyti daugybiniai kūno ir galvos sumušimai bei veido cheminis nudegimas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad vasaros sezono metu keliuose atsiranda vis daugiau dviračių, paspirtukų ir kitokių alternatyvių judėjimo priemonių.

Prašome eismo dalyvių atidžiai dalyvauti eisme, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir nekelti pavojaus kitiems.

Primename, kad savitarpio pagarba ir atsargumas yra eismo saugumo garantas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus