Antradienį – saugaus atstumo nesilaikymas

Birželio 18-ąją, antradienį, šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, sužeista 12 žmonių, daugiausia – vairuotojų (5).

Nukentėjo 3 nepilnamečiai, vienas jų – paauglys, ėjęs per pėsčiųjų perėją.

Dviračių vairuotojai, tarp jų – moteris, važiavusi elektriniu paspirtuku, pateko į 3 įvykius.

Užregistruoti 8 atvejai, kai transporto priemonės susidūrė (sužeisti 9 žmonės).

Vilniuje viename įvykyje susidūrė 4 automobiliai, Kaune – 3 lengvieji automobiliai.

Neblaivūs vairuotojai eismo įvykiuose, kuriuose būtų nukentėję žmonės, pirminiais duomenimis, nedalyvavo.

Prieš aštuntą ryto Plungėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, elektriniu paspirtuku šaligatviu nuokalne važiuodama 55 metų moteris atsitrenkė į stovintį automobilį „Toyota Auris“. Nukentėjusiai moteriai suteikta pirmoji medicinos pagalba.

Vienuoliktą valandą ryto Šilutėje, Tilžės gatvėje, ties remontuojamu tiltu, 41 metų vyro vairuojamas automobilis „BMW 525D“ atsitrenkė į stovintį automobilį „Nissan Pathfinder“, vairuojamą 57-erių vyro. Į ligoninę stebėti paguldytas pirmojo automobilio 11 metų keleivis.

Prieš vidurdienį, tuo pačiu metu (11.55 val.), eismo įvykiai įvyko Trakų ir Vilniaus rajonuose. Žaizdrių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė, krovininis automobilis „DAF XF 95.480“, vairuojamas Baltarusijos Respublikos piliečio, atsitrenkė į kairę sankryžoje sukusį automobilį „Opel Zafira“, kuris nuo smūgio rėžėsi į kelio atitvarą. Nukentėjo lengvojo automobilio 38 metų vairuotoja.

Žemaitėlių kaime (Vilniaus r.) tiesioje įkalnėje nuo kelio į dešinę nuvažiavo ir apvirto automobilis „VW Crafter“, vairuojamas 53 metų vyro. Sužeistas 69 metų keleivis paguldytas į ligoninę.

Popietę (14.10 val.) Kaune, Šilainiuose, Vandžiogalos plente, susidūrė 3 automobiliai. 44 metų moters vairuojamas „Audi A6“ atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sustojusį „BMW“ markės automobilį, o šis – į sustojusį „Renault Mégane Scénic“, vairuojamą 77 metų vyro. Po įvykio greitosios medicinos pagalbos automobiliu į ligoninę išvežti „BMW“ vairavusi 35 metų moteris ir 13 metų keleivis.

Popietę (14.10 val.) Šakiuose, V. Kudirkos gatvėje, dviračiu važiuodama ir į dešinę sukdama 39 metų moteris susidūrė su taip pat į dešinę sukusiu automobiliu, kuris nuvažiavo. Įvykio metu ji ir nukentėjo.

Pavakarę (16.15 val.) Kaune, Purienų ir Kalniečių, gatvių sankryžoje, į pėsčiųjų perėją įėjusį nepilnametį kliudė automobilis „VW Caddy“, vairuojamas 29 metų vyro. Nukentėjęs 15 metų paauglys nuvežtas į ligoninę.

Apie 17.04 val. Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje, dėl saugaus atstumo nesilaikymo susidūrė ta pačia kryptimi važiavę 4 lengvieji automobiliai: „Audi A3“, „Opel“, „Audi A6 Avant“ ir „Audi A8“. Nukentėjo „Opelio“ 32 metų vairuotoja.

Prieš devintą vakaro Garliavoje (Kauno r.), Vytauto gatvėje, susidūrė 40 metų moters vairuojamas automobilis „BMW 330D“ ir dviračiu važiavęs 38-erių vyras. Pirminiais duomenimis, jam paskirtas ambulatorinis gydymas.

Vakare (prieš devintą) Klaipėdos rajone, Juodikių kaime, kelio vingyje į kairę vairuojamo automobilio „VW Passat“ nesuvaldė moteris. Automobilis nuvažiavo nuo kelio į dešinę ir atsidūrė krūmuose. Į ligoninės reanimaciją paguldyta 27 metų vairuotoja. Kartu važiavę neblaivūs 22-ejų mergina ir 24-erių vaikinas, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį ir primena: Asmenys, važiuojantys elektriniais (motoriniais) paspirtukais, elektriniais (motoriniais) triračiais, motoriniais (elektriniais) dviračiais, riedžiais, kurių važiavimo greitis iki 25 km/val. ir galia iki 1 kW, privalo vykdyti Kelių eismo taisyklių reikalavimus, numatytus dviračių vairuotojams.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus