Antradienio eismo įvykiuose – sužeisti dviratininkai ir neblaivių ekipažas

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, antradienį, vasario 13 d., šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 10 žmonių.

Du eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Partrenkti 2 dviratininkai, pėsčiųjų perėjoje partrenktas nepilnametis pėsčiasis.

Per parą policijoje užregistruoti 44 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, vieną tokį įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Per parą pareigūnai išaiškino 23 neblaivius vairuotojus, 11 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Nustatyti 24 asmenys, vairavę neturint tam teisės, išaiškintas 191 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimas.

Ryte, 6.50 val., Kretingos r., Tūbausių k., 60 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi 80“, slidžiame kelyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su 47 m. vyro vairuojamu automobiliu „Opel Vectra“. Abu eismo įvykio dalyviai sutarė dėl įvykio aplinkybių ir užpildė eismo įvykio deklaracijas, tačiau tą pačią dieną automobilyje „Audi 80“ važiavęs 21 m. keleivis kreipėsi į medikus ir dėl galvos traumos buvo hospitalizuotas.

Taip pat ryte, 7.41 val., sostinėje, Kalvarijų g. ir Krokuvos g. sankryžoje, 46 m. vyras automobiliu „Škoda Octavia“ partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį sankryžoje išėjusią 65 m. pėsčiąją, kuriai buvo suteikta medikų pagalba.

10.34 val., Šilalėje, Zobelijos g., 32 m. vyras vairavo Norvegijoje registruotą automobilį „VW Caddy“, būdamas visiškai girtas ir neturėdamas teisės vairuoti. Vyras nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklus ir tvorą. Įvykio metu buvo nežymiai sužeistas kartu važiavęs, taip pat neblaivus 49 m. keleivis, vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Vairuotojui nustatytas sunkus, 2,84 prom. girtumas.

14.40 val., Kauno r., Garliavoje, Vytauto g., 28 m. vyro vairuojamu automobiliu „Peugeot 406“ buvo kliudytas per pėsčiųjų perėją ėjęs 8 metų pėsčiasis. Dėl patirtos kojos traumos berniukas gydomas ambulatoriškai.

17.35 val., Klaipėdos m., Klemiškės g., automobilį „Rover 200“ vairavęs 22 m. jaunuolis, kelyje su asfalto danga dėl aprasojusio priekinio stiklo užvažiavo ant 49 m. pėsčiojo, kuris stovėjo kelkraštyje ir vilkėjo šviesą atspindinčią liemenę bei laikė dviratį. Dviratis po susidūrimo sulūžo į tris dalis. Eismo įvykio metu nukentėjo pėsčiasis kuriam sužeista galva, lūžo kojos. Vyras gydomas ambulatoriškai.

20.15 val. magistraliniame kelyje Panevėžys–Šiauliai, neapšviestame kelio ruože galimai sunkvežimiu „Scania“ buvo kliudytas 61 m. dviratininkas, kuris tamsoje buvo nematomas – nevilkėjo ryškiaspalvės liemenės, nesegėjo atšvaitų ant dviračio nedegė jokie žibintai. Įtariamai neblaivus vyras dėl daugybinių kaulų lūžių ir galvos traumos gydomas ligoninės reanimacijos skyriuje.

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių

253

349

96

37,94

Žuvo žmonių

15

29

14

93,33

Sužeista žmonių

303

388

85

28,05

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus