Antradienis – vairuotojų neatidumas, nukentėję pėstieji

Birželio 11-ąją, antradienį, Eismo įvykių informacinėje sistemoje įvesta 14 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeista 16 eismo dalyvių, tarp jų – 3 nepilnamečiai. 6 atvejai, kai transporto priemonės susidūrė, 2-uose iš jų dalyvavo dviračių vairuotojai.

Viename įvykyje (Kauno r.) nukentėjo 3 žmonės, 2 iš jų keleiviai, kuriems vieneri metai.

Pėstieji, pirminiais duomenimis, į įvykius pateko ir juose nukentėjo Vilniuje, Panevėžyje (pėsčiųjų perėjoje), Marijampolėje, Varniuose (Telšių r.) ir Alytaus rajone. Per parą policijos pareigūnai užregistravo 79 eismo įvykius.

Antradienio naktį (apie 4.23 val.) Plungės rajone, Žernių kaime, kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, 20 metų vaikino vairuojamas automobilis „Nissan Qashqai“ neišvengė susidūrimo su iš kairės pusės staiga į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu briedžiu. Įvykio metu nukentėjo 19 metų keleivė, ji išvežta į Klaipėdos ligoninę. Vairuotojas ir dar 3 keleiviai sužeidimų išvengė. Gyvūnas nugaišo.

Apie 10.31 val. Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, automobilis „Audi 100“, vairuojamas 55 metų vyro, dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į apšvietimo stulpą, kliudė gatvės bortelį, kelio ženklą, toliau važiuodamas įvažiavo į pėsčiųjų taką, kur kliudė pėsčiąją ir dar važiuodamas atsitrenkė į vandentiekio signalinį stulpelį. Įvykio metu sužeista 36 metų pėsčioji (paguldyta  į ligoninę).

Apie 11 val. Kauno rajone, Domeikavoje, Vandžiogalos plente, ties Obelų gatve, automobilis „Ford Galaxy“, vairuojamas 31 metų moters, sukdamas į kairę, nepraleido priešpriešinio eismo juosta tiesiai važiavusio 59 metų vyro vairuojamo automobilio „VW Touran“ ir su juo susidūrė. Per eismo įvykį nukentėjo ir į Kauno klinikas nuvežti šio automobilio vairuotojas ir „Fordo“ du mažamečiai keleiviai, kuriems vieneri metukai.

Pavakarę (16.35 val.) Kuršėnuose (Šiaulių r.), Kurtuvėnų ir Energetikų gatvių sankryžoje, iš šalutinio kelio dviračiu išvažiavusi nepilnametė susidūrė su automobiliu „VW Caravelle“, kurį vairavo 45 metų vyras. 10 metų mergaitė patyrė įvairius sužeidimus, ji paguldyta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Intensyvios terapijos skyrių.

Popietę Alytaus rajone, Luksnėnų kaime, Parko gatvėje, daugiabučių namų kieme, 33 metų moterį kliudė ir sužeidė automobilis „Peugeot 406“, kurį vairavo 36 metų vyras.

Vakare (18.12 val.) Panevėžyje, Tilvyčio ir Varnėnų gatvių sankryžoje, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, 58 metų moteris buvo kliudyta automobilio „Audi A4“, kurį vairavo 69-erių vyras.

Po aštuntos vakaro Varniuose (Telšių r.), S. Daukanto ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje, 63 metų moters vairuojamas automobilis „Opel Frontera“ kliudė pėsčiųjų perėja ėjusią moterį, kuri suklupo važiuojamojoje kelio dalyje. Nukentėjo 47-erių pėsčioji, ji po įvykio nuvežta į ligoninę.

Prieš šeštą vakaro Klaipėdoje, Vilniaus plente (Jakų žiede), į priekyje važiavusį automobilį „Mercedes-Benz E320 CDI“ atsitrenkė krovininis automobilis „Iveco“, vairuojamas 54 metų vyro. Nukentėjo lengvojo automobilio vairuotoja (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Vakare (19.35 val.) Kaune, T. Masiulio gatvėje, susidūrė dviejų moterų vairuojami automobiliai. Į priekyje važiavusį ir sustojusį „Audi A3“ atsitrenkė 26 metų moters vairuojamas automobilis „Seat Ibiza“. Į ligoninę nuvežta pirmojo automobilio 23 metų vairuotoja.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo: eismo dalyviai, nepraraskite budrumo dalyvaudami viešajame eisme. Dėkojame kiekvienam, kurie savo drausmingu ir atidžiu elgesiu prisidedate prie saugios aplinkos kūrimo šalies keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus