Apvirto dar vienas komisariatas ant ratų – kalta tarpinė, ar automobiliai?

Šiauliuose apvirto dar vienas vadinamasis komisariatas ant ratų. Kelintas tai jau sudaužytas „Volkswagen Transporter“ automobilis – sunkiai suskaičiuosi.

Policijos pareigūnai šiuos automobilius gavo visiškai naujus, todėl kyla klausimas, kodėl šie automobiliai taip dažnai patenka į eismo įvykius.

Kalta tarpinė tarp vairo ir sėdynės, o gal automobilius vertėtų pašventinti dar kartą? Internautai svarsto įvairiausias versijas, tačiau tikėtina, jog pritrūksta įprasto atsargumo.

Policijos departamentas praneša, kad vasario 8 d. apie 16 val. 40 min. Šiauliuose, P. Cvirkos – Žemaitės g. sankryžoje, tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas Šiaulių apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiojo patrulio, vykdamas į iškvietimą su įjungtais šviesos ir garso signalais įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Volvo XC90“, vairuojamu vyro (g. 1973 m.).

Per eismo įvykį apgadinti abu automobiliai bei sužalotas tarnybiniu automobiliu važiavęs vyriausiasis patrulis, kuris dėl peties sumušimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

„Etapllius.lt“ praneša, kad po susidūrimo policijos automobilis apvirto.

„Liudininkų teigimu, policijos pareigūnai įsijungę švyturėlius važiavo sankryžoje degant raudonam šviesoforui signalui.

Tuo tarpu automobilio „Volvo“ vairuotojas esą važiavo mirksint žaliam šviesoforo signalui bei rėžėsi į policijos tarnybinio mikroautobuso šoną.

Šis nuo smūgio ir apsivertė.

Į autoįvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, greitoji medicinos pagalba bei ugniagesiai gelbėtojai.

Per susidūrimą nei policijos pareigūnai, nei „Volvo XC 90“ vairavęs šiaulietis bei su juo važiavusi trylikametė duktė nenukentėjo“, – skelbia „Etapllius.lt“.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ rašė ne apie vieną vadinamojo komisariato ant ratų avariją.

Šie tarnybiniai automobiliai iš tiesų dažnai patenka į eismo įvykius.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus