Apvogtas automobilis priminė naują tendenciją – ilgapirščiai vagia brangią detalę

Kaune įvykdyta automobilio vagystė priminė, kad ilgapirščiai jau kuris laikas nusitaikę į brangią automobilio detalę – bagažinės užuolaidėles.

Kol kas tokių vagysčių mastas nėra toks didelis, kaip multimedijų ar veidrodėlių, tačiau suvestinėse jau pastebimas vienas kitas toks atvejis.

Draudikai pastebi, kad iš pirmo žvilgsnio detalė gali pasirodyti smulkmeniška, tačiau naudotų bagažinės užuolaidėlių kainos gali svyruoti nuo 400 iki 600 eurų, o naujų siekti ir apie 1 tūkst. eurų.

Policijos departamento teigimu, laikotarpiu nuo vasario 27 d. 19.45 val. iki vasario 28 d. 7:15 val. Kaune, V. Krėvės pr., iš automobilio „Subaru“ pavogta bagažinės užuolaida ir įrankių dėžė.

Savininkas pirminiais duomenimis nurodė, kad padaryta 150 eurų žala.

Išaugusį bagažinės užuolaidėlių vagysčių skaičių draudikai pastebėjo jau praėjusių metų rudenį.

„Veidrodėliai, žibintai ir navigacinės sistemos – Lietuvoje dažniausiai vagiamos detalės. Taip pat automobilio priekyje esančios grotelės itin dažnai sulaukia ilgapirščių dėmesio.

Fiksuojame naują tendenciją – išdaužus galinį transporto priemonės stiklą pavagiamos bagažinės užuolaidos.

Nauja tokia detalė gali kainuoti ir daugiau kaip 1000 eurų, todėl panaudotos yra paklausios, o jų kaina svyruoja nuo 400 iki 600 eurų“, – kalbėjo draudimo bendrovės „Gjensidige“ Transporto kompleksinių žalų skyriaus vadovas Modestas Žilionis.

Anot draudiko, tokių detalių poreikis yra, nes vežant didesnius daiktus automobiliais, ypač universaliais modeliais, užuolaidėlės būna pažeidžiamos ir savininkai nori jas pasikeisti naujomis.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus