Apvogtas BMW vairuotojui virto dviguba bausme: toliau sekę įvykiai verti kriminalo

„Noriu papasakoti istoriją, kurioje po apvogto mano automobilio likau nuskausmintas dvigubai“, – vairuotojų portalui autobanas.lt skirtame laiške rašė vilnietis Karolis (vardas pakeistas – red. past.).

Vyro teigimu, prieš keletą mėnesių viename sostinės mikrorajone jo BMW markės automobilis buvo apvogtas, tačiau vėlesni įvykiai gavus pakaitinį automobilį privertė kišenę patuštinti dar labiau.

Kaip rašo Karolis, jo 2010 metų gamybos BMW naktį buvo apvogtas – ilgapirščiams už akių užkliuvo automobilio apdailos detalės.

„Atėjęs ryte prie automobilio pastebėjau, kad maniškio BMW irgi neaplenkė vagys. Buvo apmaudu, bet kažkaip per daug ir nenustebau, kadangi pastaruoju metu tokie automobiliai ypač traukia vagis“, – tęsė vaikinas.

Asociatyvi nuotr.

Po šio incidento vyras iškart paskambino draudimo bendrovei bei policijai ir pranešė, kas nutiko. Kadangi automobilis buvo draustas kasko, užregistravus vagystę automobilį teko pristatyti į autoservisą, kad šis būtų sutvarkytas.

„Kaip įprasta, teko susimokėti draudimo frančizę, kuri siekė 100 eurų. Palikęs automobilį servise, gavau kitą pakaitinį automobilį, kol maniškis bus sutvarkytas“, – dėstė Karolis.

Atvykus pasiimti pakaitinio automobilio, Karolio teigimu, šis buvo kiek purvinas, taip pat pastebėta, kad priekinis langas šiek tiek įskilęs, tad šį defektą dar automobilio išdavimo vietoje iškart užregistravo, kad vėliau nekiltų problemų.

„Mane perspėjo, kad automobilis nenuplautas, bet aš kažkaip nemačiau tame problemos, kadangi skubėjau ir išvažiuoti man reikėjo kuo greičiau. Tačiau vėliau, nuplovęs automobilį, pastebėjau, kad keliose vietose ties durelėmis buvo subraižytas paviršinis lako sluoksnis“, – tęsė istorijos autorius.

Jis teigė iškart dėl pastebėtų defektų paskambinęs pakaitinį automobilį išdavusiai bendrovei: „Gavau atsakymą, kad jie apie šiuos subraižymus žino, tad viskas tvarkoje“.

Po kelių dienų Karolis tame pačiame kieme, kur buvo apvogtas jo BMW, susidūrė su dar daugiau nemalonumų.

„Atėjęs ryte prie pakaitinio automobilio pastebėjau, kad jo šonai kažkokiu aštriu daiktu subraižyti, gal raktu, nežinau. Bet dažai buvo nubraukti iki pat metalo. Penkis metus gyvenu tame pačiame name, tačiau tokių bajerių niekada nebuvo, o dabar kaip tyčia atsitiko šita nesąmonė“, – rašė Karolis.

„Paskambinau į įmonę, kuri išdavė pakaitinį automobilį, o jie ramiu balsu tepasakė – tai susimokėsite draudimo frančizę ir viskas“, – pridūrė jis.

Pridavus pakaitinį automobilį istorijos autorius turėjo susimokėti 300 eurų už kažkieno padarytus pabraižymus:

„Kadangi teritorija nefilmuojama, tai ir policija pasakė, kad nelabai kuo galės padėti, teko mokėti. Gal ir paskubėjau, bet man kažkaip viskas atrodo labai įtartinai, nors gal tiesiog nepasisekė“.

Kaip laiško pabaigoje teigė vyras, jam ši istorija iš dalies primena automobilių nuomos punktus Italijoje, apie kuriuos sklando ne pačios geriausios legendos.

Šioje šalyje už išsinuomotą automobilį reikalaujama palikti 1000-1500 eurų siekiantį užstatą, kuris automobilio vagystės atveju negrąžinamas.

„Internete galima rasti nemažai istorijų, kai palikus užstatą už automobilį, vėliau šis staiga pavagiamas. O paskui kiek netikėtai vėl atsiduria automobilių nuomos punkte. Savaime suprantama, užstatas irgi lieka įmonei“, – pasakoja Karolis.

„Savo istorijos atveju nenoriu nieko kaltinti, bet minčių kyla įvairių. Todėl konkrečiai neįvardiju jokių Lietuvos įmonių, su kuriomis turėjau reikalų, bet šiuo atveju neapleidžia mintis, kad tas pakaitinis automobilis buvo apgadintas neatsitiktinai“, – laiške savo istoriją užbaigia vilnietis.

Susidūrėte su panašia situacija ar turite papasakoti savo istoriją – rašykite vairuotojų portalui autobanas.lt, el. pašto adresu info@autobanas.lt, arba parašykite mums į „facebook“ puslapį!

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus