Areštines užgulė girti vairuotojai: už vairo – be jokios atsakomybės

Praėjusią parą Kelių policijos pareigūnai girtus vairuotojus už vairo gaudė vieną po kito. Anot Vilniaus apskr. VPK nemažai neblaivių vairuotojų nustatyta reidų metų, kurie buvo atliekami ir dienos metu.

Policijos suvestinėje nurodomi vairuotojai, kuriems praėjusią parą teko nakvoti areštinėse.

Gruodžio 15 d. apie 16.52 val., Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Toyota“, kurio vairuotojas A. A. (gimęs 1977 m.) buvo neblaivus, jam nustatytas 2,68 promilių girtumas. Įtarus nusikaltimu, A. A. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Gruodžio 15 d. apie 18.10 val., Vilniuje, Žemynos g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Toyota Corolla“, kurio vairuotojas V. D. (gimęs 1949 m.) buvo neblaivus, jam nustatytas 2,08 promilių girtumas. Įtarus nusikaltimu, V. D. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Gruodžio 15 d. apie 20.26 val. Vilniuje, Kazbėjų g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Audi“, kurio vairuotojas T. V. (gimęs 1981 m.) buvo neblaivus, jam nustatytas 2,03 promilių girtumas. Įtarus nusikaltimu, T. V. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Gruodžio 15 d. apie 01.05 val. Trakų r. Rūdiškėse, Trakų g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW GOLF“, kurio vairuotojas E.Č. (gimęs 1994 m.) buvo neblaivus, jam nustatytas 1,63 promilių girtumas. Įtarus nusikaltimu, E.Č. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Gruodžio 15 d. apie 04.15 val., Darbininkų g., Adutiškio mstl., Švenčionių r., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Audi“, kurio vairuotojas I. A. (gimęs 1990 m.) buvo neblaivus, jam nustatytas 2,15 promilių girtumas. Įtarus nusikaltimu, I. A. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus