Atliko degalų tyrimą – kaip keitėsi kainos prieš Velykų šventę?

Velykos – didžiausia ir gražiausia pavasario šventė. Velykos, kaip ir Kalėdos, yra šeimos šventė, kai visos šeimos kartos – seneliai, vaikai, anūkai ir net proseneliai bei proanūkiai susirenka švęsti vienoje vietoje visi kartu.

O tai daugeliui reiškia trumpą ar tolimą kelionę į savo mažąją gimtinę aplankyti artimųjų ir pasidžiaugti pavasariu bei švente.

Šia proga kainų palyginimo portalo Pricer.lt komanda pasidomėjo padėtimi naftos versle bei užfiksavo degalų kainas populiariausiose degalinėse.

Balandžio mėnesį degalų kainos pakilo visose degalinėse.

Pricer.lt atliekamas degalų kainų tyrimas parodė, kad 1 litras A95 benzino vairuotojams per paskutinį mėnesį pabrango 7,4%, o 1 litras dyzelinio kuro – 2,1%.

Per kovo mėnesį 1 litras A95 benzino brango  4,0%, o 1 litras dyzelinio kuro – 3,7%.

Balandžio mėnesio Pricer.lt degalų kainų analizė rodo, kad tyrimo dieną pigiausias A95 benzinas Vilniuje buvo degalinėje „Skulas“ – 1,179 euro, o Kaune – degalinėje „Jozita“ – 1,190.

Tai pirmas kartas, kai mažiausia benzino kaina fiksuojama sostinėje, o ne Kaune.

Brangiausias A95 benzinas buvo parduodamas degalinėje „Circle K“ – 1,306.

Pricer.lt tyrimo metu pigiausiai dyzelinu prekiavo degalinė „Jozita“, kur 1 litro degalų kaina buvo 1,08 euro, brangiausias dyzelinas buvo parduodamas degalinėje „Circle K“, kur 1 litras dyzelino kainavo 1,246 euro.

Automobilinės dujos taip pat brango. Mažiausia jų kaina buvo „Jozitoje“ – 0,50 euro, brangiausia – degalinėse „Viada“ ir „Orlen“ – 0,579 euro.

Teigiamas signalas – degalų rinkoje aštrėja konkurencija.

Vis dažniau stebimi reikšmingi degalų kainų skirtumai to paties degalinių tinklo degalinėse, esančiose toje pačioje gatvėje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus