Atskleidė nežymėtą policijos automobilį – patruliuoja nematyta „Audi A8“

Lietuvos policija tęsia pažadą, kad šalies keliuose sparčiai daugės patruliavimo nežymėtais automobiliais, kuriuos vairuotojams bus vis sunkiai atpažinti.

POLICIJOS NEŽYMĖTAS 5 KLASĖS BMW-BETMENAS

Prieš mėnesį laiko rašėme apie mažai kam žinomą nežymėtą policijos 5 klasės BMW, pravardžiuojamą betmenu.

Daugeliui tai tapo didelė staigmena, kad policija savo autoparke turi sidabrinės spalvos BMW E61 universalą.

Galbūt mažai šis automobilis žinomas ir dėl to, kad, anot internautų, pareigūnai su juo patruliuoja mažesniuose miestuose – Klaipėdos, Telšių, Mažeikių apskrityse.

Nežymėta „Audi A8“

Antradienį ryte vairuotojų portalas „autobanas.lt“ sulaukė skaitytojo laiško ir nuotraukos, kurioje užfiksuotas dar vienas ir taip pat, ne daug kam žinomas, nežymėtas policijos „Audi A8“ automobilis.

„Sveiki, panašu, kad keliuose sulaukėme dar vieno papildymo. Užfiksuota policija, patruliuojanti nežymėta „Audi A8“.

Užfiksuota „Audi“ Klaipėdos apskrityje, bet kalbama, kad atvažiavo iš Tauragės, kur turėjo kitokius valstybinius numerius“, – pranešė skaitytojas.

Verta pažymėti, kad sulaukėme ne vieno vairuotojo pastebėjimų, ar tik policija neapsikeitė nežymėtais automobiliais, kurie dažniausiai patruliuodavo vienoje teritorijoje, o dabar atsidūrė kituose kraštuose.

Kaip ir šiuo atveju su „Audi A8“: patruliuodavo Tauragėje, o dabar Klaipėdos apskrityje.

Identifikuoti taps vis sunkiau

Lietuvos policija ne kartą minėjo, kad šalies keliuose gali atsirasti ir dar daugiau nematytų ir nežymėtų policijos automobilių.

„Patruliavimas nežymėtais automobiliais didės pakankamai ženkliai, nes, matome, kad tai vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti eismo saugumą“, – sakė Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris.

Policija priduria, kad tikslas nėra sustabdyti visus vairuotojus, o užfiksuoti Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus ypač grubius, kurie kelia pavojų eismo saugumui ir asmenys būtų patraukti atsakomybėn.

Norite pasidalinti savo pastebėjimais, rašykite info@autobanas.lt arba privačia „facebook“ žinute.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus