Automagistralėje tragiškai žuvo vyras

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis gegužės 28 d., antradienį, šalies keliuose įvyko 12 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 18 žmonių.

Tragiško eismo įvykio metu žuvo 47 m. vyras. Tarp sužeistųjų paros eismo įvykiuose – 4 nepilnamečiai (mopedo vairuotojas ir 3 automobilių keleiviai).

Trečiadieni policija užregistravo 75 eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 3 įvykius sukėlė neblaivūs eismo dalyviai.

Ryte, 10.15 val., Tauragės r., magistralinio kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda 208-ame km, automobilis „BMW 320“, vairuojamas 50-mečio D. Britanijos piliečio, esant slidžiai kelio dangai nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į prieš tai nuo kelio nuvažiavusį ir griovyje buvusį automobilį „BMW X1“ bei kliudė ir mirtinai sužalojo eismo įvykio vietoje buvusį 47 m. pėsčiąjį.

Trečiadienį pėsčiųjų perėjose Vilniuje, Kaune ir Telšiuose buvo partrenkti 3 pėstieji, du žmonės sužeisti transporto priemonėms atsitrenkus į priekyje sustojusius automobilius, Kaune tokį įvykį sukėlė nepilnametis mopedo vairuotojas.

Važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymas sankryžose tapo eismo įvykių Vilniuje ir Šiauliuose priežastimi.

Darbo dienos pabaigoje Vilniaus r., kelyje Vilnius–Švenčionys–Zarasai, užmigus vairuotojui nuo kelio į griovį nuvažiavo ir apvirto automobilis, kuriame važiavo 3 keleiviai, visi 3 sužeisti ir gydomi ambulatoriškai.

Vakare, Klaipėdos r., kelyje Klaipėda–Veiviržėnai–Endriejevas, nuo kelio į griovį nuvažiavo ir apvirto moters vairuojamas automobilis, kuriame buvo vežami du nepilnamečiai, 7 ir 1,5 metų berniukai, vaikai gydomi ambulatoriškai, jų mama paguldyta į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo suaugusiųjų imtis papildomo atsargumo eisme dalyvaujančių vaikų atžvilgiu. Prašome vaikus vežti tinkamose kėdutėse, naudoti prisegimo sistemas.

Policija atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį į tai, kad saugumas keliuose yra grindžiamas pirmiausia savitarpio pagarba ir atsargumu.

Atkreipkime dėmesį į eisme dalyvaujančius vaikus, ypatingo atsargumo priemonių prašome imtis pėsčiųjų, dviratininkų, asmenų vairuojančių paspirtukus ir kitas netradicines judėjimo priemones, atžvilgiu.

Kartu kurkime saugią aplinką mūsų šalies keliuose, neaptemdykime prasidedančios vasaros nelaimėmis keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus