Automobilį paliko servise, remontui – rado apvogtą, be žibintų

Automobilį palikus autoservise negali jaustis ramus, kad jis nebus apvogtas. Tokia situacija praėjusią naktį nutiko vilniečiui, kai apvogtas jo automobilis.

Autoservise pastebėta, kad nuo automobilio „Audi Q7“ nuimti ir pavogti priekiniai žibintai. Nuostolis nustatinėjamas.

Įvykis užfiksuotas gegužės 27 d. 3 val. 30 min. Vilniuje, Savanorių prospekte.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad neseniai panašią bylą išnagrinėjo teismas ir servisas privalės atlyginti žalą už jo teritorijoje apvogtą automobilį.

Panevėžiečiui, kurio automobilis buvo apvogtas jį remontuoti priėmusios įmonės saugomoje teritorijoje, Panevėžio apygardos teismas priteisė 1730 eurų ir nuo šios sumos 5 proc. dydžio metines palūkanas nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo.

Ieškovas nevažiuojantį automobilį BMW 328 perdavė remontuoti Panevėžyje įsikūrusiai uždarajai akcinei bendrovei.

Su jos vadybininku automobilio savininkas sutarė, kad servisas nustatys automobilio gedimus, užsakys reikalingas detales, prireikus jį suremontuos.

Avanso automobilio savininkas nepaliko, kadangi nebuvo aišku, ką reikės remontuoti ir kiek tai kainuos.

Buvo sutarta, kad atsiskaitys vėliau. Savo nevažiuojantį BMW klientas paliko saugomoje remonto dirbtuvėms priklausančioje teritorijoje, o automobilio raktelius padavė serviso vadybininkui.

Vos po trijų savaičių automobilio savininkas sulaukė skambučio iš remonto dirbtuvių.

Įmonės darbuotojas vyriškiui pranešė, kad jo BMW apvogtas. Buvo išdaužtas dešinės pusės stiklas, pavogtas automobilio vairas, spidometras, multimedijos ekranas, kompiuteris, bėgių perjungimo svirtis, apdaila, multimedijos valymo skydelis.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus