Automobilio priežiūros priemones pavogusį vyrą žaibiškai sulaikė policija

Vos gavus pranešimą apie įvykdytą vagystę iš automobilio, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams nedelsiant sureagavus į gautą informaciją, Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai netrukus nustatė ir sulaikė 43 metų įtariamąjį.

Nusikaltimą galimai įvykdęs vyras įkliuvo tą pačią dieną, kai tik pareigūnai sulaukė informacijos, jog Kaune, Partizanų gatvėje, išdaužus automobilio „VW Golf“ stiklą, pavogti įvairūs daiktai.

Šiuo automobiliu besinaudojanti mergina dieną prieš buvo nusipirkusi įvairių automobilio priežiūros priemonių, kurias paliko automobilio bagažinėje.

Trečiadienio rytą, lapkričio 28 d., atėjusi prie automobilio, rado jį su išdaužtu stiklu ir pavogtais pirkiniais.

Kauno miesto Žaliakalnio policijos pareigūnai operatyviai ėmėsi veiksmų, apžiūrėję nusikaltimo vietą ir pasitelkę įvairias papildomas, policijos pareigūnų darbe naudojamas priemones, vos po dviejų valandų jau nustatė galimą įtariamąjį.

Tą pačią dieną įtariamasis, kuris anksčiau jau teistas, buvo sulaikytas, o pas jį rasti iš merginos automobilio pagrobti daiktai.

Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Įtariamajam pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus