Avarijos kaltininkei gresia laisvės atėmimas iki 8-erių metų

Tragiškos avarijos kaltininkei, kuriai išvažiavus į priešingą eismo juostą ir susidūrus su priešpieša važiavusia transporto priemone, kurios metu žuvo du žmonės, gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokuroras Mindaugas Šukys baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl praėjusių metų lapkričio mėnesio viduryje Kauno rajone įvykusios tragiškos avarijos, nusinešusios dviejų moterų gyvybes.

Pasak prokuroro M. Šukio, ikiteisminio tyrimo metu buvo atlikti visi būtini veiksmai, siekiant išsiaiškinti, kam krenta atsakomybė dėl moterų žūties avarijoje.

Kaltinimai kelių eismo taisyklių pažeidimu pareikšti kaunietei, 41 metų I. M.

Tyrimo duomenimis, kaltinamoji nesuvaldė vairuojamo automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismui skirtą kelio pusę ir susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu.

Įvykio metu automobilyje buvo keturios moterys, iš jų dvi žuvo, vienai buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata, o ketvirtajai moteriai sukeltas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Šį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai. Jiems vadovavo prokuroras M. Šukys.

„Šiuo atveju įtariama, kad avarija įvyko, kai I. M. pažeidė Kelių eismo taisykles.

Moteris nesiėmė visų atsargumo priemonių, kad nesukeltų pavojaus kitų asmenų saugumui, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas“, – teigė prokuroras.

Kaltinamoji neprisipažįsta padariusi nusikalstamą veiką.

Kaltinamajai atsakomybė gresia pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 5 dalį, dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Bylą nagrinės Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai.

Baudžiamasis kodeksas už šią nusikalstamą veiką numato laisvės atėmimo iki aštuonerių metų bausmę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus