„Baltic Time Attack Series“ jau priima dalyvių paraiškas

Likus mažiau nei keturioms savaitėms iki „Baltic Time Attack Series“ lenktynių pradžios gegužės 4 d. Estijos „Auto 24 Ring“ trasoje, šių varžybų organizatoriai jau priima būsimų dalyvių paraiškas startams.

Ši lenktynių serija yra unikali tuo, kad kad joje gali dalyvauti ir profesionalai, ir tie vairuotojai, kurie nori išbandyti savo sugebėjimus.

Juolab, kad tai vyks legaliai, tikroje lenktynių trasoje, ir niekas neskirs baudos už greičio viršijimą.

Norint važiuoti „Baltic Time Attack Series“ nereikia turėti lenktyninio automobilio ar visos specialios įrangos.

Tam užtenka legaliai gatvėse važinėjančio automobilio, kuriuo gali dalintis keli vairuotojai konkretaus etapo metu. Be to, jei neturite automobilio,  jį galima išsinuomoti (tam reikia susisiekti su organizatoriumi).

Tas pats pasakytina apie saugos šalmus – jei neturite, juos bus galima išsinuomuoti renginio vietoje. Be abejo, kiekvienas automobilis turi būti puikios formos, ir prieš lenktynes jie privalės atlikti techninę apžiūrą.

Vairuotojai, turintys teisėtus „gatvės“  automobilius, bus suskirstyti į tris klases pagal variklio darbinį tūrį iki 2000 cm3, iki 3000 cm3 bei 3000+ cm3.

Reikia atkreipti dėmesį , kad automobiliams, kurie turės turbo arba mechaninį kompresorių, jiems bus taikomas koeficientas. Pavyzdžiui, toks variantas kaip 2 litrų turbodyzelis pateks į 3000 klasę.

Raimonds Volonts nuotr.

Kita naujiena Baltijos šalyse yra „Supercars“ klasė, kurios atstovai gali būti vieni iš šio renginio dalyviais.

„Baltic Time Attack Series“ oficialiame puslapyje jau yra sąrašas automobilių, galinčių konkuruoti šioje klasėje, tačiau jis nuolat atnaujinamas ir ateityje jų gali būti daugiau.

Specialūs, lenktyniniai, automobiliai bus skirtomi į PRO2000, PRO3000 ir „Unlimited“ klases.  Pastarosios klasės atstovai galės turėti  ir unikalias konstrukcijas, kaip, pavyzdžiui, variklio montavimo automobilio centre ar gale galimybę, ir netgi elektromobilius.

Pastarosios klasės atstovai galės turėti  ir unikalias konstrukcijas, kaip, pavyzdžiui, variklio montavimo automobilio centre ar gale galimybę, ir netgi elektromobilius.

„Baltic Time Attack Series“ renginio organizatoriai kviečia potencialius dalyvius registruotis kuo anksčiau, nes renginys žada būti įdomus ir gali tekti limituoti startuojančiųjų kiekį.

Raimonds Volonts nuotr.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus