Beteisis susimokėti baudos atvyko automobiliu – trečią kartą!

Per ilgus tarnybos metus policijos pareigūnai yra daug ko matę, todėl patyrę vilkai iš tolo atpažįsta vairuotojus, kurie bando gudrauti. Telšiškis nors ir mėtė pėdas bei galvojo esąs protingiausias, tačiau „užkibo“ ant policijos pareigūnų pasalos.

Sausio 29 dieną į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyrių nagrinėti administracinės bylos dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo atvyko telšiškis (gimęs 1978 m.), kuriam už pakartotinį vairavimą neturint tam teisės, pagal LR ANK 424 str. 2 d., buvo paskirta maksimali 450 eurų bauda.

Paskirta triženklė bauda už automobilio vairavimą neturint tam teisės daugumą pažeidėjų atbaido nuo noro dar kartą sėsti prie vairo, tačiau šiam vyrui tai buvo nė motais.

Į paskirtą susitikimą su pareigūnais pažeidėjas atvyko automobiliu, prie kurio vairo sėdo pats.

Tiesa, siekdamas pergudrauti pareigūnus, savo vairuojamą „VW Passat“ jis paliko kiek tolėliau, prie gretimoje gatvėje esančio prekybos centro.

Policijos pareigūnams kilus įtarimų dėl galimų vyro veiksmų, pastarasis buvo pasektas.

Pastebėjus, jog tik ką gavęs baudą vyras įsėdo į automobilį ir nuvažiavo gatve, jis policijos pareigūnų vėl buvo sustabdytas.

Teisės neįgijęs, tačiau, akivaizdu, kad automobilio vairo nevengiantis pažeidėjas trečią kartą patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal LR ANK 424 str. 2 d. Pažeidėjui vėl teks pakloti maksimalią – 450 eurų – baudą.

Policijos pareigūnai primena: vairuoti automobilį neturint tam teisės yra draudžiama, o toks pažeidimas užtraukia administracinę atsakomybę ir 300-450 eurų baudą.

Ar ne verčiau už tuos pinigus įgyti vairuotojo pažymėjimą?

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus