Birželio 10-ąją eismo įvykiuose žuvo du vairuotojai

Birželio 10 dieną, pirmadienį, Lietuvoje eismo įvykiuose, pirminiais duomenimis, žuvo 2 žmonės (vairuotojai), 17 sužeista, tarp jų – 1 nepilnametis (dviračio keleivis).

Užregistruoti 9 transporto priemonių susidūrimai (1 žmogus žuvo, 11 sužeista), 2-uose iš jų dalyvavo dviračių vairuotojai.

Įvykiuose nukentėjo 8 vairuotojai (3 motociklų), 5 keleiviai, 2 pėstieji ir 2 dviračių vairuotojai.

Pirminiais duomenimis, įvyko 16 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės.

Pirmadienio ryte (apie 8 val.) Jurbarko rajone, Rotulių kaimo teritorijoje, kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs automobilis „Toyota Avensis“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Žuvo 62 metų vairuotojas.

Popietę (12.50 val.) Klaipėdoje, Minijos gatvėje, automobilis „Jaguar XF“, vairuojamas 28 metų moters, sukdamas į kairę, susidūrė su tiesiai važiavusiu motociklu „Kawasaki“, kurį vairavo 30 metų vyras, jis mirė nelaimės vietoje.

Šiais metais (iki birželio 11 d.) eismo įvykiuose žuvo 5 motociklų vairuotojai, sužeisti 83, taip pat sužeisti ir 9 jų keleiviai. Dėl motociklų vairuotojų kaltės užregistruoti 45 eismo įvykiai: žuvo 4 ir sužeisti 46 žmonės. 4 įvykiai – dėl neblaivių motociklų vairuotojų kaltės, juose sužeisti 4 žmonės.

Vidurdienį Rietavo savivaldybėje, kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, vairuojamo motociklo „Suzuki GSX-R 750“ nesuvaldė 37 metų vyras. Motociklas virto ir, slysdamas, atsitrenkė į kelio atitvarą. Sužeidimus patyręs vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Popietę (13.08 val.) Anykščių rajone, magistraliniame kelyje A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis, pirminiais duomenimis, į kelią įbėgus stirnai, motociklą „Suzuki Intruder 800“ stabdė jį vairavęs 42 metų vyras, Suomijos pilietis, ir griuvo. Įvykio metu nukentėjo vairuotojas (sužeista ranka), jis nuvežtas į ligoninę.

Vakare (19.28 val.) Anykščiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, automobilis „Chevrolet Spark“, vairuojamas 60 metų vyro, sukdamas į kairę (kiemą), nepraleido priešpriešiais važiavusio motociklo „Yamaha XJ6“ ir su juo susidūrė. Nukentėjo motociklą vairavusi 29-erių moteris (sužeista dešinė ranka), ji nuvežta į ligoninę.

Prieš aštuntą ryto Varėnos rajone, Čižiūnų kaime, automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas 38 metų vyro (ne tarnybos metu, neuniformuoto, blaivaus Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjo), partrenkė transporto priemonių važiavimo kryptimi ėjusią garbaus amžiaus moterį. Nukentėjusi 85-erių pėsčioji paguldyta į ligoninę.

Apie 11.40 val. Jonavos rajone, Meškonių kaime, Pramonės gatvėje (žvyrkelis), vairuojamo automobilio „VW Sharan“ nesuvaldė 39 metų vyras. Automobilis nuvažiavo nuo kelio į dešinę pusę ir atsitrenkė į elektros stulpą. Nukentėjo vairuotojas, kuris, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus (nustatytas 3,30 promilės girtumas).

Popietę (13.33 val.) Vilniuje, Žemaitės ir Kedrų gatvių nelygiareikšmėje sankryžoje, susidūrus 70 metų vyro vairuojamam automobiliui „Mercedes-Benz GLK CDI 4Matic“ ir „Toyota Prius“, kuris atsitrenkė į medį, sužeisti 3 žmonės, „Toyotą“ vairavęs 44 metų vyras, 31-erių ir 29 metų keleiviai.

Apie septintą vakaro Kaune, Neries krantinėje, dviračių take susidūrė priešpriešiais dviračiais važiavę 46-erių ir 40 metų vyrai. Nukentėjo pastarasis eismo dalyvis ir jo 4 metų sūnus, vežtas dviračiu (gale) specialioje sėdynėje.

Apie 19.30 val. Skuodo rajone, Gedrimų kaime, kelyje Mažeikiai–Skuodas, vairuojamo automobilio „Opel Astra“, galbūt užsnūdęs prie vairo, nesuvaldė 70 metų vyras. Automobilis tiesiame ruože nuvažiavo nuo kelio į griovį, slydo šonu, vertėsi ir vėl grįžo į važiuojamąją kelio dalį. Sužeistas vairuotojas paguldytas į ligoninę. Kartu važiavę 42-ejų moteris ir 39-erių vyras, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį:

● Vairuotojai, važiuokite tik saugiu greičiu, laikykitės važiavimo per sankryžas, lenkimo, manevravimo taisyklių reikalavimų. Ypač atidūs būkite išvažiuodami iš šalutinio kelio, sukdami į kairę, apsisukdami.

● Lėtinkite važiavimo greitį prieš pėsčiųjų perėjas.

● Dviračių vairuotojai, draudžiama važiuoti dviračiu per pėsčiųjų perėją.

● Pėstieji, įžengti į važiuojamąją kelio dalį galite tik po to, kai įvertinate atstumą iki artėjančių transporto priemonių, jų greitį ir įsitikinate, kad tai saugu. Venkite bet kokių veiksmų (naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis ir pan.), kurie atitraukia dėmesį nuo aplinkos ir eismo situacijos kelyje stebėjimo ir trukdo įsitikinti, kad eiti saugu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus