Birželio 3-ąją tarp sukėlusių eismo įvykius – jauni vairuotojai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, pirmadienį, birželio 3-ąją, mūsų šalies keliuose policija užregistravo 66 eismo įvykius, 12-kos eismo įvykių metu sužeista 13 žmonių, tarp kurių 4 nepilnamečiai.

Žuvo vienas žmogus, 46 m. motociklo vairuotojas. Neblaivūs vairuotojai sukėlė 4 eismo įvykius, juose žmonės nenukentėjo.

Pirmadienio ryta, apie 7.25 val., Vilniaus r., Dūkštų sen., Molynės k., Neries regioniniame parke, surastas žuvusio vyro kūnas.

Įtariama, kad 46 m. motociklo vairuotojas, važiuodamas miško smėlėtu keliu, nedidelėje nuokalnėje nesuvaldė vairuojamo motociklo, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medžius. Vairuotojas žuvo eismo įvykio vietoje.

8.50 val. Kaune, Tilžės g. nuo J. Naujalio g. link Jurbarko g. važiavo automobilis „Porshe Cayenne“, kurio 18-metė vairuotojas, sukdama į kairėje esančią stovėjimo aikštelę, nepraleido pagrindiniu keliu tiesia važiavusio motociklo „BMW“, su kuriuo susidūrė.

Įvykio metu buvo sužeistas ir į ligoninę paguldytas motociklą vairavęs 22 m. vaikinas, taip pat nežymiai sužeista įvykį sukėlusi vairuotoja.

12.38 val. Vilniuje, Ozo g., 24 m. vaikinas, vairuodamas krovininį automobilį “Iveco“, atsitrenkė į „A“ juostoje stovėjusį pavėžėjimo paslaugų automobilį „Toyota Prius“, ir prispaudė prie jo buvusį 42 m. vairuotoją.

Krovininio automobilio vairuotojas nuvažiavo iš eismo įvykio vietos ir buvo sulaikytas Geležinio Vilko gatvėje.

Pirminiais duomenimis, tarp vairuotojų kilo konfliktas, kurio metu buvo sugadintas automobilis „Toyota Prius“, jo vairuotojas paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių. Dėl įvykio Vilniaus aps. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

18.25 val. Panevėžyje, Aukštaičių g., automobilis „Opel Signum“, kurį vairavo 24 m. vaikinas, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje kliudė jam iš kairės pusės ėjusią 8 m. mergaitę.

Nepilnametę partrenkęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino, pagalbos nukentėjusiai nesuteikė, tačiau vėliau, ties Ramygalos g. buvo surastas.

Dėl patirtų sužalojimų mergaitė paguldyta į ligoninę, ją partrenkęs vairuotojas sulaikytas.

19.53 val., taip pat Panevėžyje, Vilniaus g., 42 m. vyras, vairuodamas automobilį „Citroen C4 Picasso“ neblaivus, jo nesuvaldė ir šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Mitsubishi Pajero“, kurį vairavo 22 m. mergina.

Įvykį sukėlusiam vairuotojui buvo nustatytas 1,62 prom. girtumas, vyras buvo sulaikytas. Sužeistoji vairuotoja buvo pristatyta į ligoninę.

20.29 val., Palangoje, Kretingos g., automobilio „Mini Cooper“ 18-metė vairuotoja, iš antros eismo juostos sukdama į dešinėje esančią degalinę, nepraleido pirma eismo juosta važiavusio motociklo „Kawasaki“, su kuriuo susidūrė.

Įvykio metu daugybinius sužalojimus patyrė motociklą vairavęs 26 m. vaikinas ir kartu važiavusi 22 m. mergina.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia eismo dalyvių dėmesį, kad šiltuoju metų sezonu keliuose atsiranda vis daugiau dviračių, motociklų, paspirtukų.

Vairuotojai, prašome, dėmesingai stebėkite aplinką, prieš manevruodami naudokitės šoninio ir galinio vaizdo veidrodėliais, įsitikinkite, kad nesudarysite kliūties važiuojančiam dviračiui arba motociklui.

Saugokime ir gerbime kiekvieną eismo dalyvį, juk savitarpio pagarba ir atsargumas yra eismo saugumo garantas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus