BMW erelio pasiskraidymas: nešėsi per visą gatvę, tarp dviejų medžių ir vos ne į Nerį

Socialiniame tinkle žaibiškai ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas tragedija vos nepasibaigęs BMW vairuoto poelgis, kai nekontroliuojamas jo automobilis vos nenuslydo į Nerį.

Įvykis užfiksuotas pačiame sostinės centre – šalia Katedros.

Vaizdo įraše matosi, kaip BMW automobilis išvažiuoja iš T. Vrublevskio gatvės link T. Kosčiuškos.

Jau atliekant pirmąjį posūkį galima pastebėti, kad vairuotojas užmetė automobilio galą, tikėtina, gazo neatleido ir vėliau bei bandė driftinti, tačiau nesėkmingai – automobilis prarado kontrolę, o iš inercijos slydo per visą gatvę.

Automobilio nesulaikė net šaligatvio bortai, o atsitrenkus į juos automobilis „prisiparkavo“ tarp dviejų medžių ir greta nuolydžio į Neries upę.

Laimingo atsitiktinumo dėka į slystančio BMW kelią nepapuolė joks eismo dalyvis – nei automobilis, nei pėstieji.

Redakcijai parašęs vairuotojas Aurimas stebėjosi, kad socialiniuose tinkluose pasirodė ne vienas komentatorius, kuris nieko blogo nemato BMW vairuotojo elgesyje.

„Keisčiausia, kad atsirado ne vienas komentatorius, kuris šioje situacijoje nematė nieko blogo: sumėtė, tai sumėtė automobilį – kalti kelininkai, nes keliai slidūs, bet ne BMW vairuotojas.

Tikrai nesuprantu, ar bukumo vedami taip komentuoja, ar iš tiesų reiktų sunerimti, kokie „asai“ važinėja mūsų keliais“, – nuostabos neslėpė redakcijai parašęs skaitytojas.

Jo teigimu, akivaizdu, kad BMW vairuotojas kelyje išsidirbinėjo ir siekė padriftinti, todėl gazo pedalas buvo įspaustas stipriai.

„Tačiau kai suvokimo apie driftinimą nėra jokio, o galvoje tuščia, tai automobilis nevaldomas skrieja per visą kelią.

Labai tikiuosi, kad policija paskirs šiam ereliui pasimatymą ir bus pelnytai apdovanotas chuliganiško vairavimo titulu, o paskatinimui – kurį laiką atleis nuo vairavimo prievolės“, – ironizavo vairuotojas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus