„BMW Motorrad“ surengė „enduro“ mokymus

Turėti motociklą yra viena, o mokėti mėgautis kiekviena važiavimo akimirka – visai kas kita. Todėl oficialus „BMW Motorrad“ atstovas Lietuvoje „Krasta Auto“, įsibėgėjant sezonui, surengė specialius „enduro“ mokymus. Užduotis jiems rengė ir jų vykdymą stebėjo trijų profesionalių instruktorių komanda.

„BMW Motorrad“ užduotis – kad visi motociklų vairuotojai ne tik džiaugtųsi patikimomis laisvalaikio ar kasdieninėmis transporto priemonėmis, bet ir turėtų įgūdžius, leidžiančius jas kuo geriau išnaudoti. BMW motociklų galimybės labai didelės ir profesionalų pagalba to siekiant yra nepamainoma.

Tokios treniruotės taip pat ugdo vairuotojų įgūdžius, kurie reikalingi siekiant saugiai važiuoti gatvėje“, – teigia BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

„BMW Motorrad“ organizuotuose „enduro“ mokymuose savo žinias ir praktinius įgūdžius gilino 20 motociklininkų, „BMW Motorrad“ organizuotuose „enduro“ mokymuose savo žinias ir praktinius įgūdžius gilino 20 motociklininkų, vairavusių populiariausius ir geriausiai Lietuvoje parduodamus GS modelius.

Būtent šių modelių praktiškumas ir universalumas leidžia keliauti tiek bekele, tiek rinktis juos ilgesnėms kelionėms pačiais įvairiausiais maršrutais – kad ir kelionei aplink pasaulį.

„Enduro“ mokymų programa buvo suskaidyta į dvi dalis. Pirmoji buvo tarsi įžanga, instruktoriai pasakojo apie įvairius teorinius „enduro“ niuansus: tai vairuotojo ergonomika, mankšta prieš važiavimą bekelėje, kodėl ji apskritai reikalinga. Svarbi dalis – teisingas motociklo kėlimas nuokalnėje, įkalnėje, ant lygaus paviršiaus ar smėlio.

Instruktoriai taip pat suteikė informacijos apie „BMW“ motociklo nustatymus bekelėje – kokie jie turėtų būti važiuojant žvyru, akmenimis, smėliu, šlapia žole bei kitais paviršiais, kaip geriausiai išnaudoti dideles jo galimybes.

Instruktoriai pasidalijo savo mintimis apie motociklų padangas – skiriasi jų tipai, pritaikomumas. Buvo surengta teorinė paskaita apie pradurtos padangos sutaisymą – tai itin aktualu „enduro“ mėgėjams, kurie dažnai keliauja toli nuo civilizacijos.

Antroji mokymų dalis – praktinis važiavimas kartu su instruktoriais sudarytu maršrutu po Lietuvos miškus. Čia visi motociklininkai galėjo prisiminti pirmoje dienos pusėje gautas žinias, pritaikyti jas konkrečiose vairavimo situacijose. Pasivažinėjimas baigėsi „Elev8“ parke įkurtoje „BMW Cafe“.

„Kasmet sulaukiame didelio klientų susidomėjimo, todėl tokių renginių planuojame ateityje surengti daugiau. Tikimės, kad tai padės būti saugiems ilgose kelionėse ir kritinėse situacijose“, – sako M. Daujotas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus