BMW vairuotoja: apie automobilį susidarėte blogą įvaizdį

BMW automobiliai dažnai linčiuojami dėl chuliganiško elgesio kelyje, todėl jų savininkai susiduria su išankstiniu nusistatymu ir stereotipais. Būtent taip neva nutiko antradienį į eismo įvykį Klaipėdoje patekus BMW, kuris trenkėsi į stulpą.

PRISIVAŽINĖJO: KELIONĖ BAIGĖSI SMŪGIU Į STULPĄ

Su vairuotojų portalu „autobanas.lt“ susisiekė BMW savininkė Roberta, kurios teigimu, viešojoje erdvėje yra smerkiama dėl nebūtų dalykų.

Daugelis internautų teigė, kad eilinį kartą bandyta miesto gatvėmis „driftinti“, ko pasekoje automobilis trenkėsi į stulpą.

„Nemalonu skaityti piktus komentarus dėl driftinimo, nes jo nebuvo. Skleidžiama klaidinga informacija yra žiauriai nemalonus jausmas“, – teigė sudaužyto BMW savininkė.

Jos teigimu, dėl įvykusios avarijos susilaukė daugybės žinučių iš artimųjų, kurie perskaitė, kad automobiliu bandyta slysti šonu.

„Suprantu, kad daug kas nusistatęs prieš BMW, bet tai nereiškia, jog kiekviena jų avarija yra driftas“, – teigė Roberta.

Reidas TV nuotr.

Išskirtinė automobilio išvaizda

Daugelio internautų dėmesį patraukė dar vienas dalykas – įdomiai išpuošta automobilio išvaizda.

„Gal čia ruošėsi Helovyno vakarui, bet taip ir nesulaukė, ar čia toks tiuningas“, – nesupratęs klausė vienas internautas.

Anot BMW savininkės, automobilis paruoštas būtent šiam renginiui ir kaip tik iš jo grįžinėjo.

„Automobilis buvo paruoštas Helovyno šventei, norėjau, kad mano automobilis gražiai atrodytų. Pasibaigus renginiui važiavome į garažą, kur būtų atliekami kėbulo perdažymo darbai, bet įvyko kas įvyko“, – teigė mergina.

Nėra kur lavinti įgūdžių

BMW vairuotojos teigimu, jei Klaipėdoje būtų speciali aikštelė, kur jauni bei norintys įgyti įgūdžių vairuotojai galėtų pasimokyti valdyti automobilį ekstremaliomis sąlygomis, tai tokių įvykių gatvėse įvyktų mažiau.

„Jei Klaipėdoje turėtume aikštelę, kur galėtume pasimokyti – tokių netyčinių avarijų sumažėtų, nes ne visi esam drifteriai, kai teigia ne kurie, ir ne visi žinom, kaip elgtis pradėjus automobiliui slysti.

Aišku, teisti ir smerkti visada lengviau, nes BMW pateko į avariją“, – ironizavo Roberta.

Jos teigimu, kitos markės automobiliams tiek daug neigiamo dėmesio neskiriama, bet įvyksta dar baisesnių avarijų.

BMW avarija įvyko spalio 30-os dienos vakarą, Klaipėdoje, Bangų–Joniškės g. sankryžoje.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Rita
    23 balandžio, 19:38 Rita

    BMW nera blogas automobilis. Tiesiog pernelyg daznai ji pasirenka nepatyre ir tokio automobilio neverti vairuotojai. Is esmes tai tikrai geras automobilio gamintojas, ko gero dazniausiai turintis geriausia audio aparatura, juose sudeti stiprintuvai ir be jokios abejones – vairavimo malonumas, nemastant, kad galbut nespesiu isibegeti ir aplenkti priekyje vaziuojancios masinos

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus