BMW vairuotojas „dėjęs“ ant visų – per minutę suskaičiavo 6 pažeidimus

Socialiniame tinkle „facebook“ pasidalinta vaizdo įrašu, kuriame užfiksuoti grubūs BMW X5 vairuotojo Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimai. Filmuotą medžiagą paviešinęs vairuotojas neslepia, jog nesistebi, kodėl ši markė Lietuvoje yra pelniusi neigiamą nuomonę.

Visgi klausimas, kalta automobilio markė, ar vairuotojas?

„Kodėl visi galvoja, kad BMW – tai diagnozė? O todėl, kad BMW X5 JFB599 vairuotojas šiandien 2018 metų sausio 29-ą dieną Vilniuje, Šilo-Antakalnio gatvių sankryžos rajone nuo 11:33:45 iki 11:34:32 šešis kartus pažeidė KET:

  1. Kirto ištisinę liniją.
  2. Sustojo ant perėjos.
  3. Sukdamas į kairę neparodė posūkio.
  4. Nesilaikė judėjimo juostų ženklinimo – važiavo apglėbęs skiriamąją 1-os ir 2-os eilės juostą.
  5. Pravažiavo per geltoną šviesoforo signalą, nors mirksinčio žalio signalo laiko būtų pakakę sustoti.
  6. Viršijo greitį šviesoforo reguliuojamoje perėjoje.

Kodėl visi galvoja, kad BMW – tai diagnozė? O todėl, kad BMW X5 JFB599 vairuotojas šiandien 2018 metų sausio 29-ą dieną Vilniuje, Šilo-Antakalnio gatvių sankryžos rajone nuo 11:33:45 iki 11:34:32 šešis kartus pažeidė KET:1. Kirto ištisinę liniją.2. Sustojo ant perėjos.3. Sukdamas į kairę neparodė posūkio.4. Nesilaikė judėjimo juostų ženklinimo – važiavo apglėbęs skiriamąją 1-os ir 2-os eilės juostą.5. Pravažiavo per geltoną šviesoforo signalą, nors mirksinčio žalio signalo laiko būtų pakakę sustoti.6. Viršijo greitį šviesoforo reguliuojamoje perėjoje.Ne automobilis padarė šiuos 6-is nusižengimus mažiau nei per minutę, o jo vairuotojas. Štai kodėl BMW automobilių markė Lietuvoje tapo savotiška didmiesčio valstiečių diagnoze: nepakantumo, chuliganiškumo, taisyklių nebuvimo ir ant visų nusispjovimo.Please share, gal pasieks tuos, kurie turi tramdyti tokius erelius. Visas turinys yra pakankamas kelioms baudoms ir viešam įvertinimui. Kol mes nuolankiai juos toleruosime, tol jie dės ant mūsų.

Posted by Arturas Dovydėnas on 2018 m. sausis 29 d.

 

Ne automobilis padarė šiuos 6-is nusižengimus mažiau nei per minutę, o jo vairuotojas. Štai kodėl BMW automobilių markė Lietuvoje tapo savotiška didmiesčio valstiečių diagnoze: nepakantumo, chuliganiškumo, taisyklių nebuvimo ir ant visų nusispjovimo.

Please share, gal pasieks tuos, kurie turi tramdyti tokius erelius. Visas turinys yra pakankamas kelioms baudoms ir viešam įvertinimui. Kol mes nuolankiai juos toleruosime, tol jie dės ant mūsų“, – teigė vaizdo įrašą paviešinęs vairuotojas Arturas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus