Buvęs policininkas peiliu pamokė kelių erelį

Kvapą gniaužiantis kelių chuligano tramdymas – Kauno rajono viešosios tvarkos skyriaus vedėjas, buvęs policininkas, kelyje užfiksavęs chuliganišką vairuotoją susistabdė jį, o kilus konfliktui – pralietas kraujas.

Vaizdo įraše matyti, kad pavojingai tarp mašinų nardantis „Audi“ vairuotojas vietomis greičio pedalą spaudžia negailėdamas.

Kauno miesto savivaldybės automobilis, su aiškiai matomais skiriamaisiais ženklais, nespėdamas paskui pažeidėją, atsilieka.

Po kelis kilometrus trukusių gaudynių abu automobiliai sustoja kelkraštyje, o tada prasideda grumtynės.

„Puolė mane, griebė už atlapų, bandė kelis kartus su galva suduoti, bandė dar kažkokius smūgius ir po to pasakė, kad aš išlupsiu tavo registratorių ir sukišiu ten ir ten.

Puolė jis prie mūsų tarnybinio automobilio ir prie vaizdo registratoriaus. Tada aš jį nustūmiau nuo mūsų automobilio ir vėl prasidėjo grumtynės“, – įvykusį konfliktą pasakoja Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Sergejus Lemziakovas.

Anksčiau S. Lemziakovas ne vienerius metus vadovavęs Garliavos policijos komisariatui pasakoja, kad su savimi nuolatos nešiojasi savigynai skirtus daiktus.

Konflikto metu tarnautojas turėjo ne tik peilį, bet ir šaunamąjį ginklą.

Prieš 27 metų „Audi“ vairuotoją buvo panaudotas peilis.

„Buvo lengvas dūris, lengvas smūgis jam į šlaunį. Stengiausi, kad nebūtų į pilvo sritį, kad nebūtų liūdnų pasekmių. Jis, supratau, net nelabai pajuto tą dūrį, nes atsitraukė, pažiūrėjo, praplėšė savo kelnes ir sako, ai, tu man įdūrei, tai dabar tau, mente, bus blogai“, – pasakojo S. Lemziakovas.

Sužeistasis, „Audi“ vairuotojas, puolė skambinti Bendrajam pagalbos centrui, pranešdamas apie užpuolimą.

Po to pasipylė necenzūrinių žodžių lavina.

Viešosios tvarkos skyriaus vedėją išsivežė policija, o peiliu sužalotą jaunuolį – medikai, kurie sutvarkę žaizdą paleido jį gydytis į namus.

Vyrai anksčiau pažįstami nebuvo.

Aiškėja, kad „Audi“ vairuotojas jau 13 kartų baustas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Prokuratūrai pradėjus tyrimą nukentėjusiu laikomas peiliu sužalotas vyras, bet byla dar gali būti perkvalifikuota, nes yra gautas ir savivaldybės darbuotojo pareiškimas dėl grasinimų valstybės tarnautojui, naudojant fizinį smurtą.

LNK Žinios nuotr.

„Šis ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl viešosios tvarkos pažeidimo“, – informavo Izabelė Bočkienė, Kauno apygardos prokuratūros atstovė.

Nors yra pradėtas tyrimas, tačiau Kauno miesto savivaldybės administracija, kol nėra tyrimo išvadų, nesvarsto bent laikinai sustabdyti Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo įgaliojimų ar nušalinti jį nuo užimamų pareigų.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Artūras
    gegužės 16, 13:14 Artūras

    Smogimas peiliu, tai bandymas nužudyti. Dėl to vairuotojo tai jau kita kalba.

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus