Chuliganiškas elgesys Kaune: nuo tilto ant važiuojančio automobilio numetė padangą

Socialiniuose tinkluose vairuotojai įspėjami dėl chuliganiško elgesio Kaune. Internautai dalinasi žinute, kurioje teigiama, kad kažkokie veikėjai ant važiuojančio automobilio nuo tilto numetė padangą, kuri pridarė nemažai žalos.

Vairuotojai taip pat įspėjami, kad chuliganai su padangomis „pasižymi“ jau ne pirmą kartą, tačiau tokio atvejo, kad jas mėtytų nuo tilto ant važiuojančių automobilių – dar nebuvo.

„Galbūt šiandien apie 22:30 kažkas važiavote Aleksoto tiltu ir pastebėjot kas mėto padangas nuo jo?

Kažkas sugalvojo atsikratyt ir pasirodo numest nuo tilto yra „geriausias“ variantas. Bet kokia info naudinga“, – tokiu pagalbos šauksmu dalinamasi socialiniame tinkle.

Žinutę parašiusi mergina teigia, kad nuo tilto kažkas ant jų automobilio numetė padangą.

„Ramiai sau važiuoji ir va tau. Kiek atsieis dabar tai neaišku. Stiklas ir tas suskilo..“, – guodėsi mergina.

Nuotraukose matosi, kad smūgio būta stipraus – sulinko automobilio stogas, įskilo stiklas.

Kauno policija patvirtinta, jog toks įvykis iš tiesų neišgalvotas.

Spalio 21 d. apie 22.35 val. gautas pranešimas, jog Kaune, Užnemunės g., vyro (gim. 1994 m.) vairuojamą automobilį „BMW“ kliudė nuo Vytauto Didžiojo tilto nukritusi padanga.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai tiria šį įvykį, aiškinasi įvykio aplinkybes.

Asmenis mačiusius šį įvykį, ar turinčius bet kokios vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonu 8 37 303 085, 8 37 303 450.

Internautai taip pat dalinasi informacija, kad tai jau ne pirmas kartas, kai chuliganai į automobilius paleidžia padangas. Tiesa, ne nuo tilto, bet nuo kalno ir tiesiai į gatvėje važiuojančius automobilius.

Vairuotojų teigimu, padarytus nuostolius tenka padengti iš savo kišenės.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus