Dar viena kraupi avarija: žuvo sutuoktinių pora, dar penki – sunkiai sužeisti

Kraupi avarija Šakių rajone – du žmonės žuvo. Penki sužeisti. Beveik visi iš jų – sunkiai. Tik vienas kiek lengviau.

Mašinos susidūrė vėlai vakare Gerdžių kaime. Pirminiais duomenimis, „VW Golf“ ėmė slysti ir šonu rėžėsi į priešais atvažiuojantį „Saab“.

Golfą vairavo 33-ejų moteris. Ji – tarnavo Krašto apsaugos savanorių pajėgose. Vairuotoja žuvo. Negyvas ir kartu vykęs jos 30-metis sutuoktinis.

Penkiolikmetė keleivė, žuvusiųjų giminaitė, sužeista. Ji ligoninėje Kaune.

„Saab“ sutuoktinių pora ir du jų vaikai – 20-metis sūnus bei 15-metė dukra. Visi sužaloti ir gydomi ligoninėje. Traumos sunkios. tik paauglė nukentėjo lengviau.

Policijos suvestinėje rašoma:

Sausio 4 d. apie 22 val. 49 min. Šakių r., Gerdžių k., kelio Kaunas-Zapyškis-Šakiai 41-ame km, automobilis „VW Golf“ vairuojamas vairuotojos (g. 1985 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančių automobiliu „SAAB 9-5“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1970 m.).

Eismo įvykio metu žuvo automobilio „VW Golf“ vairuotoja ir kartu važiavęs vyras (g. 1988 m.) bei sužalota nepilnametė (g. 2003 m.), kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta gydyti į Kauno ligoninę.

Taip pat eismo įvykio metu sužaloti automobilio „SAAB 9-5“ vairuotojas, bei kartu važiavę moteris (g. 1971 m.), jaunuolis (g. 1998 m.), kurie dėl patirtų sužalojimų paguldyti gydymui į Kauno ligoninę, ir nepilnametė (g. 2003 m.) kuri paguldyta į Šakių ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus