Dar viena motociklininko avarija: dėl didelio greičio – nuslydo nuo kelio

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 16 d., pirmadienį, šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių. Policija užregistravo 43 techninius eismo įvykius, 4 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per parą pareigūnai nustatė 19 neblaivių vairuotojų, 13 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės.

Paros eismo įvykiuose sužeisti 4 keleiviai (1 nepilnametė), 3 dviračių vairuotojai (du iš jų – nepilnamečiai), 2 vairuotojai, 1 motociklo vairuotojas ir 1 pėsčiasis.

Ryte, 9.39 val., Kelmės r., kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, Kuršiukų k. ribose 31 m. vyras, vairuodamas automobilį „SAAB 93“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir tinkamo saugaus atstumo, važiuodamas ta pačia kryptimi nespėjo sustabdyti automobilio ir trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Renault Megane“, vairuojamą 25 m. vyro. Įvykio metu buvo sužalota pastarajame automobilyje važiavusi 55 m. keleivė, ji gydoma ambulatoriškai. Automobilis „Saab“| po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio.

15.30 val. Kaune, Jotvingių g., automobilis „Audi 80“, vairuojamas 22 m. merginos, pėsčiųjų perėjoje kliudė ir sužalojo per pėsčiųjų perėja važiavusį 59 m. dviratininką, kuris dėl galvos traumos buvo pristatytas į Kauno klinikas.

15.35 val. Alytuje, Naujosios ir Žuvinto gatvių sankryžoje sukančiu į dešinę automobiliu „Peugeot 206“ buvo partrenktas nuo šaligatvio į sankryžą dviračiu įvažiavęs 10 m. berniukas. Nepilnametis dviratininkas gydomas ambulatoriškai.

16.10 val., Šiauliuose, Tilžės g., 24 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „Volvo XC60“, vilko priekabą, kuria, persirikiuodamas iš pirmos eismo juostos į antrą, užkabino ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Peugeot 407“, vairuojamą 20 m. vaikino ir jį vilko, kai pastarasis automobilis atsitrenkė į trečioje eismo juostoje sustojusį automobilį „Citroen C5“, kuris nuo smūgio atsitrenkė ir priekyje sustojusį automobilį „Toyota Corolla“. Įvykio metu buvo sugadinti 4 automobiliai, visi vairuotojai buvo blaivūs, „Citroen“ vairavęs 29 m. vyras buvo sužeistas ir gydomas ambulatoriškai.

16.30 val., Alytaus r., kelyje Alytus–Ūdrija–Krokialaukis, išvažiuodamas iš šalutinio kelio automobilio „VW Golf“ 58 m. vairuotojas nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Golf“, kurį vairavo 32 m. vairuotoja. Įvykus susidūrimui, automobiliai nuvažiavo nuo kelio, įvykyje buvo sužeista 10 m. mergaitė.

16.55 val., Prienų r., krašto kelyje Antakalnis–Jieznas–Alytus–Merkinė, 26 m. vyras, neturėdamas teisės vairuoti vairavo motociklą „Honda VTR1000“, kelio vingyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė motociklo, nuvažiavo nuo kelio sankasos ir apvirto. Sužeistas motociklo vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę.

16.57 val., Vilniuje, Vytenio g., automobiliu „Volvo S60“, kurį vairavo 20 m. vaikinas, pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta 43 m. moteris. Sužeista pėsčioji gydoma ambulatoriškai.

17.04 val., Kaune, Didžiosios g. ir V. Borisevičiaus g. sankirtoje automobilis „Audi A4“ atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sustojusį automobilį „Jeep Cherokee“ ir nesustojęs iš įvykio vietos nuvažiavo. Už 550 m. nuo minėtos eismo įvykio vietos, ties Didžiosios ir Alksnių g. sankryža, nesuvaldytas, įvykį sukėlęs automobilis „Audi A4“ nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Įvykio vietoje pareigūnai sulaikė 3 neblaivius asmenis. Visi vyrai buvo neblaivūs ir sunkiai orientavosi aplinkoje. 35 m. vyrui nustatytas 2,14 prom., girtumas, kartu buvusiam 33 m. vyrui nustatytas 3,07 prom. girtumas, 39 m. vyrui nustatytas 2,46 prom. girtumas. Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

18.20 val., Skuodo mieste, Sportininkų g., ties geležinkelio pervaža buvo sustabdytas mopedas, kurį vairavo neblaivus 46 m. Latvijos pilietis. Vyrui buvo nustatytas vidutinis, 1,81 prom. girtumas, jis buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus