De javu: abu sudaužytus tarnybinius automobilius vairavo pareigūnės

Policijos departamentui paviešinus pirmadienio vakare įvykusios avarijos aplinkybes aiškėja daugiau detalių.

Balandžio 1-ąją dieną įvykusi avarija daugeliui sukėlė de javu jausmą, kai Laisvės pr. ir Rygos g. sankryžoje išvydo sudaužytą policijos automobilį.

Priminsime, kad toje pačioje sankryžoje šeštadienį bei pirmadienį įvyko praktiškai identiškos avarijos: policijos automobilis skubėjo į iškvietimą, tačiau sankryžoje susidūrė su kitais eismo dalyviais.

Dabar paaiškėjo dar daugiau sutapimų, pasirodo, abu policijos automobilius vairavo pareigūnės.

Pirmadienį, balandžio 1 d. apie 19 val. 20 min. sankryžoje, tarnybinis automobilis „Skoda Octavia“, važiuodamas su įjungtais spec. šviesos ir garso signalais, susidūrė su per sankryžą, degant leidžiamam šviesoforo signalui, važiavusiu automobiliu „VW Polo“.

Tarnybinį automobilį „Skoda“ vairavo darbo metu uniformuota Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. 5 PK pareigūnė (g. 1988 m.).

Reidas Vilniuje nuotr.

„VW Polo“ automobilį vairavo vairuotoja (g. 1985 m.).

Eismo įvykio metu nukentėjo pareigūnė, kuri dėl kojos sumušimo gydoma ambulatoriškai. 

Nukentėjo dvi pareigūnės

Šeštadienį, kovo 30 d. apie 18 val. 17 min. sankryžoje, tarnybinis automobilis „Renault Clio“, važiuodamas su įjungtais spec. šviesos ir garso signalais, susidūrė su per sankryžą, degant leidžiamam šviesoforo signalui, važiavusiu automobiliu „Audi A6“, kurį vairavo vyras (gimęs 1969 m.).

Policijos automobilį vairavo tarnybos metu uniformuota Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. 6 PK vyresnioji tyrėja (gimusi 1983 m.).

Vairuotojai nustatytas galvos sumušimas.

Kartu važiavusiai tarnybos metu uniformuotai Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. 6 PK tyrėjai (gimusiai 1993 m.), nustatytas kaklo raiščių patempimas, peties ir plaštakos sumušimas.

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Vyte
    balandžio 13, 19:10 Vyte

    Koks skirtumas ar Pareigūnas, ar Pareigūnė vairavo. Nediskriminuojam. pati esmė–>vyko į iškvietimą, o kažkas matai nepraleido, dėmesio nekreipia, kad policija reik praleist visi žinom, o matosi kad nepraleido. Reiškias reikia reido, paleist 6policijos ekipažus ir gal bauduot, tada pasimokinsim gal ?

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus