Dėl partrenktų motociklininkų policija įspėja vairuotojus: naudokitės vaizdo veidrodėliais!

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia eismo dalyvių dėmesį, kad šiltuoju metų sezonu keliuose atsiranda vis daugiau dviračių, motociklų, paspirtukų.

„Vairuotojai, prašome, dėmesingai stebėkite aplinką, prieš manevruodami naudokitės šoninio ir galinio vaizdo veidrodėliais, įsitikinkite, kad nesudarysite kliūties važiuojančiam dviračiui arba motociklui“, – įspėja Kelių policijos pareigūnai.

Vien praėjusią dieną įvyko keli eismo įvykiai, kurių buvo galima lengvai išvengti, jei nebūtų stokojama dėmesio už vairo.

Suko į kairę, nepraleido motociklo

8.50 val. Kaune, Tilžės g. nuo J. Naujalio g. link Jurbarko g. važiavo automobilis „Porshe Cayenne“, kurio 18-metė vairuotoja, sukdama į kairėje esančią stovėjimo aikštelę, nepraleido pagrindiniu keliu tiesia važiavusio motociklo „BMW“, su kuriuo susidūrė.

Įvykio metu buvo sužeistas ir į ligoninę paguldytas motociklą vairavęs 22 m. vaikinas, taip pat nežymiai sužeista įvykį sukėlusi vairuotoja.

Iš antros juostos išsukinėjo iš kelio

20.29 val., Palangoje, Kretingos g., automobilio „Mini Cooper“ 18-metė vairuotoja, iš antros eismo juostos sukdama į dešinėje esančią degalinę, nepraleido pirma eismo juosta važiavusio motociklo „Kawasaki“, su kuriuo susidūrė.

Įvykio metu daugybinius sužalojimus patyrė motociklą vairavęs 26 m. vaikinas ir kartu važiavusi 22 m. mergina.

Policija dar kartą primena: saugokime ir gerbime kiekvieną eismo dalyvį, juk savitarpio pagarba ir atsargumas yra eismo saugumo garantas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus